Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «71410000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)
Оголошено2 вер. 16:19
Прийом пропозицій2 вер. 16:19 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-27-008402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування (Послуги з демонтажу відкритого літнього майданчика на просп. Свободи, 16-18 у м. Львові)
Ім'я:Мельникович Соломія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504314333 ЄДРПОУ:13804591Оголошено27 серп. 14:55
Прийом пропозицій27 серп. 14:55 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-012229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення детального плану території, щодо можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в селищі Вишково, урочище «Верхнє поле», на території Вишківської територіальної громади, із земель для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03), в землі для
цілей поводження з відходами (код КВЦПЗ 11.08), ф площами 1,3500 га та 1,3500 га відповідно. Оголошено26 серп. 16:38
Прийом пропозицій26 серп. 16:38 – 7 вер. 12:11 -
ID: UA-2026-09-02-009045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДетальний план території земельної ділянки площею 0,3040 га (кадастровий номер 6122686700:01:001:3019) для розміщення та експлуатації будівель та споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства на території Озернянської сільської ради Тернопільського району, Тернопільської області
згідно коду ДК 021:2015:71410000-5 «Послуги у сфері містобудування» Очікувана вартість99 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг: Детальний план території частини території в адміністративних межах Руськополянської сільської ради, за межами населеного пункту с. Руська Поляна, земельної ділянки орієнтовною площею 7 га, щодо впорядкування цієї території для містобудівних потреб, а саме з метою відведення
земельної ділянки у комунальну власність для суспільних потреб Руськополянської сільської територіальної громади, під кладовище "Костине" Очікувана вартість40 138,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з Внесення змін до детального плану території, обмеженої вул.Благовіщенська, коліями станції Тростянець-Смородине, місцевим проїздом, площею 40-ї Армії, вул.Петра Соколенка та площею Шухляєва в м.Тростянець Охтирського району Сумської області
Очікувана вартість83 160,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-010306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Покровське Зіньківської міської територіальної громади Полтавського району Полтавської області
Очікувана вартість149 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009980-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиконання робіт з інженерно-геодезичних вишукувань М1:2000 с.Ставкове Зіньківської міської територіальної громади Полтавського району Полтавської області
Очікувана вартість94 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВнесення змін до генерального плану с. Паланки Яворівського району Львівської області
Ім'я:Бутка Христина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325933444 Факс:+380325933444ЄДРПОУ:34106981Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВнесення змін до генерального плану с. Домажир Яворівського району Львівської області
Ім'я:Бутка Христина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380325933444 Факс:+380325933444ЄДРПОУ:34106981Очікувана вартість500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК021:2015:71410000-5 Послуги у сфері містобудування
Очікувана вартість79 793,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007750-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення містобудівної документації «Генеральний план селища Любар Житомирського району Житомирської області» з розробленням історико-архітектурного опорного плану в складі генерального плану
Ім'я:Людмила Олександрівна ЧубатюкE-mail: [email protected] Телефон: +380672801265 ЄДРПОУ:41863810Оголошено24 серп. 15:18
Прийом пропозицій24 серп. 15:18 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 833 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-006847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТопогрвфо-геодезична зйомка території у маштабі 1:1500 по вул.Шевченка м.Кременець Кременецького району Тернопільської обл., на ділянці між будинками № 52 та № 60,орієнтовно площею 2 га
Очікувана вартість38 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з розроблення містобудівної документації „Внесення змін до існуючого Генерального плану селища Міжгір’я, суміщеного з детальним планом територіїˮ (код ДК 021:2015 – 71410000-5 - Послуги у сфері містобудування)
Оголошено20 серп. 18:15
Прийом пропозицій20 серп. 18:15 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість3 498 333,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-012900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові послуги з розроблення комплексного плану просторового розвитку території Вараської міської територіальної громади Вараського району Рівненської області
Очікувана вартість529 467,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-013068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системирозроблення проекту детального плану території обмежений вулицями Польова, Набережна, Перемоги, Мурована в с.Озеро Каноницької сільської ради Вараського району Рівненської області
Очікувана вартість98 627,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДодаткові послуги з розроблення комплексного плану просторового розвитку території Вараської міської територіальної громади Вараського району Рівненської області
Очікувана вартість529 467,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРозроблення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану с. Річки Львівського району Львівської області» (ДК 021:2015: 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування)
Оголошено19 серп. 16:10
Прийом пропозицій19 серп. 16:10 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість555 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-001864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 71410000-5 — Послуги у сфері містобудування (Послуги з демонтажу відкритого літнього майданчика на просп. Свободи, 16-18 у м. Львові)
Ім'я:Мельникович Соломія АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504314333 ЄДРПОУ:13804591Оголошено18 серп. 10:27
Прийом пропозицій18 серп. 10:27 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість533 333,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозроблення містобудівної документації щодо "Детальний план території, обмеженої вулицями Злата Гута, Зелена, Садова, Центральна в с.Гута Оноківської територіальної громади
Очікувана вартість83 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro