Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки

Зважаючи на наявність інформації з обмеженим доступом, отримання Технічного завдання Специфікації (Додатки 2 та 1.2) можливе після підписання договору конфіденційності (NDA), що міститься в Додатку 5 до Тендерної документації;-Інструкція щодо заповнення договору NDA, міститься в Додатку 6 до Тендерної документації;-учасник (рекомендовано впродовж 1-го дня з дати публікації Оголошення про проведення закупівлі) має надіслати підписану учасником Анкету Додаток 7 – опитувальник на електронну адресу: [email protected]; [email protected] та заповнений (згідно Інструкції) і підписаний зі свого боку договір NDA у сервіс ВЧАСНО.

Очікувана вартість

17 458 534,51 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 трав. 2025 13:05

до 24 трав. 2025 00:00

Прийом пропозицій

з 24 трав. 2025 09:00

до 28 трав. 2025 00:00

Аукціон

з 28 трав. 2025 12:58

до 28 трав. 2025 13:21

Кваліфікація

з 28 трав. 2025 13:21

до 4 черв. 2025 12:02

Пропозиції розглянуто

з 4 черв. 2025 12:02

до 24 черв. 2025 09:53

Подання пропозицій:
24 трав. 2025 09:00 – 28 трав. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 трав. 2025 13:05 – 24 трав. 2025 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 трав. 2025 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
23494714
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 03150, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, 100
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Малихіна Оксана Михайлівна
Володіння мовою:
Телефон:
380671214474
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Лот 1. : Оновлення системи захисту веб-сервісів (WAF).

Перейти до лоту

Очікувана вартість

17 458 534,51 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 трав. 2025 13:05
Не вказано 20 трав. 2025 13:05
Не вказано 20 трав. 2025 13:05
Не вказано 28 трав. 2025 13:21
Документи закупівлі 20 трав. 2025 13:05
Електронний підпис 22 трав. 2025 14:26
Електронний підпис 20 трав. 2025 13:05
Проєкт договору 20 трав. 2025 13:05

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
17 458 534,51 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "СЕНС БАНК"

Вас може зацікавити

Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Система раннього виявлення кіберзагроз на основі мережевих приманок (deception platform))
Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Система раннього виявлення кіберзагроз на основі мережевих приманок (deception platform))
Ім'я:
Тодорова Юлія Вадимівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442397822 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

13 535 237,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Платформа управління привілейованим доступом та ідентичностями»)
Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Платформа управління привілейованим доступом та ідентичностями»)
Ім'я:
Головачова Марія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380442936381 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

28 424 652,00 грн без ПДВ

Дивитись
Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Система управління подіями та інцидентами інформаційної безпеки (SIEM)»)
Пакети програмного забезпечення для забезпечення безпеки (Програмна продукція «Система управління подіями та інцидентами інформаційної безпеки (SIEM)»)
Ім'я:
Філоненко Сергій Леонідович
E-mail: [email protected] Телефон: 380442397759 ЄДРПОУ:
42795490
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

25 209 084,00 грн без ПДВ

Дивитись