Надання інформаційних послуг у сфері закупівель (код ДК 021:2015 - 92400000-5), а саме: інформаційні послуги з питань закупівель (код ДК 021:2015 - 92400000-5)

Очікувана вартість

45 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02125622
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 18031, Черкаська область, Черкаси, Бульвар Шевченка, 81
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Мельниченко Олександр Олексійович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380984337551
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Надання інформаційно-консультаційних послуг з питань законодавства в сфері публічних закупівель, методологічна та практична допомога Замовнику в розробці проєкту річного плану закупівель, додатку до річного плану та зміни до них, супроводження процедури відкритих торгів, оскарження процедур закупівель в Антимонопольному комітеті України надалі - «АМКУ») та у судовомv порядку.

Код ДК 021:2015: 92400000-5 Послуги інформаційних агентств

Кількість:

3 місяць

Період доставки:

до 6 серп. 2025

Місце доставки:

Україна, 18031, Черкаська область, м. Черкаси, бул.Шевченка,81

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 13 трав. 2025 14:44

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
45 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Гліб Сидоров
Телефон: 000 ЄДРПОУ:
40646785

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

45 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького