Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «92400000-5»
-
ID: UA-2026-09-02-011565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 92400000-5 - Послуги інформаційних агентств (інформаційні послуги у сфері здійснення публічних закупівель з використанням веб-порталу Уповноваженого органу "Prozorro")
Очікувана вартість26 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-008272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет, соціальних мережах та інтернет-агенціях про діяльність Львівської міської ради та депутатів (ДК 021:2015 92400000-5 Послуги інформаційних агентств), (Лот 7 – Забезпечення доступу мешканців Львівської міської територіальної громади до
інформації про діяльність депутатів Львівської міської ради шляхом поширення матеріалів через веб-сайти та електронні медіа) Очікувана вартість10 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення спонсорованої статті в онлайн-ЗМІ
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з виготовлення спонсорованої статті в онлайн-ЗМІ
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інформаційних агентств
Очікувана вартість49 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-006767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади, оприлюднення оперативної інформації про події, що відбуваються в регіоні та державі (Створення та поширення інформаційних матеріалів онлайн-медіа про важливі події, що відбуваються в області. Інформування населення щодо
заходів безпеки, попередження про надзвичайні ситуації, інструктування населення щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій) Оголошено26 серп. 13:36
Прийом пропозицій26 серп. 13:36 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість100 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-013652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги інформаційних агентств
Очікувана вартість31 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 92400000-5 – Послуги інформаційних агенств (Послуги з розміщення статті на сайті м. Полтава 0532 з репостами у соц. мережі з написанням – 92400000-5)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозміщення інформаційних матеріалів замовника. на медіаресурсах виконавця.
Очікувана вартість90 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-011450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів та інформаційне наповнення вебсайту університету (Державні кошти)
Ім'я:Шарандіна Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380675015294 ЄДРПОУ:44550814Очікувана вартість98 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005982-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 92400000-5 Послуги інформаційних агентств
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005742-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з розміщення інформаційних матеріалів на сторінках газети "Урядовий кур'єр"
Очікувана вартість22 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (СРV) 92400000-5 Послуги інформаційних агентств
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-008093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги
Очікувана вартість180 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-007302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з висвітлення діяльності Хмельницької міської ради та її виконавчих органів на веб-сайті видань, код ДК 021:2015-92400000-5 Послуги інформаційних агентств
Ім'я:Павло МонастирськийE-mail: [email protected] Телефон: +30382795985 Веб сайт: ЄДРПОУ:04060772Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-011231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційно-консультаційні послуги
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-004474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розміщення інформації щодо ХНАДУ у мережі Інтернет, зокрема у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм
Ім'я:Догадайло ОлександрE-mail: [email protected] Телефон: +380577073755 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071168Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з розміщення інформації у друкованому засобі масової інформації -газеті "Вперед"
Ім'я:Колопенюк Олена ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380485331713 Факс:+380485332273ЄДРПОУ:38556368Очікувана вартість2 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-002785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення та розміщення матеріалів у мережі Інтернет, соціальних мережах та інтернет-агенціях про діяльність Львівської міської ради та депутатів (ДК 021:2015 92400000-5 Послуги інформаційних агентств), (Лот 4 – Послуги з організації діяльності щодо висвітлення роботи депутатів Львівської
міської ради через веб-сайти електронних засобів масової інформації) Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-004538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 92400000-5 Послуги інформаційних агентств
Очікувана вартість7 549,19 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro