Пакети програмного забезпечення для створення документів

Очікувана вартість

3 600,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02541705
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 53201, Дніпропетровська область, м.Нікополь, вул. Херсонська, 298 А
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олена Шалагіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380664014892
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення, а саме: постачання примірника та пакетів оновлення (компонент) до комп'ютерної програми "М.Е.Doc" Модуль "Звітність"

Код ДК 021:2015: 48310000-4 Пакети програмного забезпечення для створення документів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2025

Місце доставки:

Україна, 53201, Дніпропетровська область, м.Нікополь, Херсонська, будинок 298 А

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 трав. 2025 11:27

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
3 600,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380667338848 ЄДРПОУ:
37419302

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

3 600,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Комунальний заклад освіти "Нікопольський центр професійної освіти" Дніпропетровської обласної ради"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 трав. 2025 11:22
Опис:
- п.п.2, п.13 Постанови № 1178, Особливості придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, ... Розгорнути
- п.п.2, п.13 Постанови № 1178, Особливості придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення; - згідно пункту 3 «Території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси» переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 28.02.2025 року № 376, Нікопольська міська територіальна громада з 31.05.2023 року відноситься до території активних бойових дій (код UA12080050000062712); Згорнути