Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «48310000-4»
-
ID: UA-2026-09-02-012910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмні пакети для створення документів (Офісний додаток Microsoft Office Home 2024 укр, у вигляді електронного ключа (ESD)).
Оголошено2 вер. 17:03
Прийом пропозицій8 вер. 16:42 – 14 вер. 16:42 -
ID: UA-2026-09-02-009956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПрограмне забезпечення Microsoft Office
Оголошено2 вер. 15:22
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 14 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПослуги з постачання програмної продукції Microsoft Office LTSC Standard 2024
Оголошено1 вер. 16:54
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання оновленої версії програмного продукту (комп’ютерної програми) «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів Megapolis.DocNet» з одночасним наданням відповідного дозволу (Ліцензії) на право його використання на 350 робочих місць користувачів на 2026 рік
та послуги з його налаштування на сервері. ДК 021:2015: 48310000-4 «Пакети програмного забезпечення для створення документів» Оголошено31 серп. 19:19
Прийом пропозицій31 серп. 19:19 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з постачання примірника комп’ютерної програми «Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів «Megapolis.DocNet» з одночасним наданням відповідного дозволу (ліцензії) на право використання Програмного продукту
Очікувана вартість97 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-007034-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання примірника програмної продукції Microsoft Office Home and Business 2024 укр, FPP без носія (EP2-06693)
Очікувана вартість55 714,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-008858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакети програмного забезпечення для створення документів (Комп'ютеррноа програма "Система електронного документообігу АСКОД")
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з надання онлайн доступу до оновлень комп'ютерної програми "Система електронного документообігу та автоматизації бізнес-процесів "Megapolis.DocNet", налаштування оновленої версії Програмного продукту.
Ім'я:Руцька Марія РостиславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456856098 Факс:+380456856098Веб сайт: ЄДРПОУ:04054961Очікувана вартість66 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання примірника та пакетів оновлень (компонент) комп'ютерної програми "M.E.Doc"
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник ПЗ Microsoft 365 Family 1 рік ESD
Очікувана вартість5 246,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання та впровадження системи електронного документообігу
Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДоступ до Онлайн-сервісу електронного документообігу Вчасно
Очікувана вартість349 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-003193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне програмне забезпечення Microsoft Office LTSC Standard 2024
Очікувана вартість55 836,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з постачання додаткового ліцензійного програмного забезпечення для розширення функціональних можливостей системи електронного документообігу АСКОД Національного антикорупційного бюро України (код 48310000-4 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість492 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з онлайн-сервісів
Очікувана вартість33 276,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомп'ютерна програма "Система електронного документообігу АСКОД" з іменною ліцензією
Очікувана вартість36 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-001276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи(ПП Microsoft Office LTSC Standard 2024 (Education)) з правом користування без права передачі програмного забезпечення та/або повноважень на його користування третім особам, відповідно до вимог ліцензійної угоди розробника програмного забезпечення.
Ім'я:Сєрова Вікторія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380633150653 ЄДРПОУ:03534601Очікувана вартість3 609,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з постачання ліцензійного програмного забезпечення Microsoft Office 2024 Home & Business, FPP – коробкова версія, україномовна версія (EP2-06693)
Ім'я:Тарасова Тетяна ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380462652549 Факс:+380462652550ЄДРПОУ:38590042Оголошено25 серп. 14:26
Прийом пропозицій25 серп. 14:26 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість53 754,65 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-003904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПримірник програмної продукції Microsoft Office Home 2024 (EP2-06797)
Очікувана вартість7 949,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрограмне забезпечення Microsoft Windows та MS Office Home
Очікувана вартість23 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro