ДК 021:2015 51110000-6 Послуги зі встановлення електричного обладнання (Монтаж та підключення дизельного генератора CATERPILLAR 100кВт на території ЦРД" Гармонія" Южноукраїнської міської ради Миколаївської області)

Очікувана вартість

276 994,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04653220
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 55002, Миколаївська область, Вознесенський район, м. Південноукраїнськ, проспект Незалежності, буд. 16
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олеся Болотіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380513657594
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Монтаж та підключення дизельного генератора CATERPILLAR 100кВт на території ЦРД" Гармонія" Южноукраїнської міської ради Миколаївської області

Код ДК 021:2015: 51111200-5 Послуги зі встановлення генераторів

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

2 груд. 2024 – 16 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 55001, Миколаївська область, м.Південноукраїнськ, вул. Набережна Енергетиків, 25 ЦРД "Гармонія"

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 2 груд. 2024 13:32
Електронний підпис 2 груд. 2024 13:33

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
276 994,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: 0971998507 ЄДРПОУ:
1731910153

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

276 994,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 груд. 2024 13:32
Опис:
У зв’язку з тим, що закупівля UA-2024-10-17-004474-a не відбулась та відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточно ... Розгорнути
У зв’язку з тим, що закупівля UA-2024-10-17-004474-a не відбулась та відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли, зокрема, відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом». Згорнути

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановської, 33/43, м.Київ
ДК 021:2015: 51110000-6 - Послуги зі встановлення електричного обладнання (Послуги з встановлення та підключення до мережі резервного дизельного генератора Caterpillar P660-3, 528 кВт/(660 кВа), 230/400В) у ДНП «Національний інститут раку» на вул. Юлії Здановс...
Ім'я:
Ольга Кузнєцова
E-mail: [email protected] Телефон: +380992213435 Веб сайт: ЄДРПОУ:
02011976
10
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

281 085,00 грн без ПДВ

Дивитись
Встановлення джерела резервного живлення, на основі генераторної установки Janan YN-50 62,5 кВА для потреб КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» КМР за адресою: 50089, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Божка, буд. 1Б
Встановлення джерела резервного живлення, на основі генераторної установки Janan YN-50 62,5 кВА для потреб КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» КМР за адресою: 50089, Дніпропетровська область, м...
Ім'я:
Марина Наумець
E-mail: [email protected] Телефон: +380975706116 ЄДРПОУ:
20260105

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 000,00 грн без ПДВ

Дивитись