Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «51111200-5»
-
ID: UA-2026-09-02-003894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВстановлення джерела резервного живлення, на основі генераторної установки Janan YN-50 62,5 кВА для потреб КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Тернівському районі» КМР за адресою: 50089, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Андрія Божка, буд. 1Б
Оголошено2 вер. 11:24
Прийом пропозицій2 вер. 11:24 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-009939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Ліцей № 227 міста Києва
Оголошено26 серп. 15:23
Прийом пропозицій26 серп. 15:23 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-005681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 318 міста Києва
Оголошено26 серп. 12:28
Прийом пропозицій26 серп. 12:28 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-001389-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти (ясла - садок) № 389 міста Києва
Оголошено26 серп. 09:48
Прийом пропозицій26 серп. 09:48 – 3 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-004659-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти № 198 міста Києва
Оголошено24 серп. 12:34
Прийом пропозицій24 серп. 12:34 – 1 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
Очікувана вартість354 544,31 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії "Звитяга" початкової школи № 8 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Гайок, 109
Очікувана вартість350 279,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 6 "Перспектива" Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул.
В'ячеслава Чорновола, 6 Очікувана вартість374 295,37 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з підключення дизельного генератора FGD8000E для електропостачання адмінбудівлі за адресою: м. Житомир, вул. Святослава Ріхтера, 9
Очікувана вартість22 084,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002059-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Ліцей № 33 міста Києва
Оголошено25 серп. 10:16
Прийом пропозицій25 серп. 10:16 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість439 410,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-008610-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Гімназія № 122 міста Києва
Оголошено24 серп. 16:02
Прийом пропозицій24 серп. 16:02 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість577 350,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-005850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення заклад дошкільної освіти № 106 міста Києва
Оголошено21 серп. 12:27
Прийом пропозицій21 серп. 12:27 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість669 065,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення дизель-генератора до існуючої системи електропостачання в адмінбудівлі ГУНП в Дніпропетровській області
Ім'я:Станіслав НоваковськийE-mail: [email protected] Телефон: +0671040783 Веб сайт: ЄДРПОУ:40108866Оголошено20 серп. 17:27
Прийом пропозицій20 серп. 17:27 – 30 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість181 944,16 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-006640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Ліцей № 85 міста Києва
Оголошено19 серп. 13:27
Прийом пропозицій19 серп. 13:27 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість589 071,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-001899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення Гімназія №110 міста Києва
Оголошено19 серп. 10:16
Прийом пропозицій19 серп. 10:16 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість539 010,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення спеціальна школа № 7 міста Києва
Оголошено18 серп. 11:57
Прийом пропозицій18 серп. 11:57 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість397 780,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-003204-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Дроздівській гімназії-початковій школі Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, с. Дрозди, вул. Шкільна, 1-А
Оголошено18 серп. 11:11
Прийом пропозицій18 серп. 11:11 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість322 541,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-002276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 21 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Зенітного полку, 127
Оголошено18 серп. 10:51
Прийом пропозицій18 серп. 10:51 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість351 537,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-010676-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківському ліцеї іноземних мов №9 Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Водопійна, 22
Оголошено17 серп. 16:20
Прийом пропозицій17 серп. 16:20 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість308 870,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з підключення джерела резервного живлення (улаштування, монтаж та підключення дизель-генератора) до мереж електропостачання в Білоцерківській гімназії-початковій школі № 6 "Перспектива" Білоцерківської міської ради Київської області за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул.
В'ячеслава Чорновола, 6 Оголошено17 серп. 15:47
Прийом пропозицій17 серп. 15:47 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість321 695,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась