Екскаватор-навантажувач з додатковим навісним обладнанням

ЩОДО ЕКВІВАЛЕНТУ: "Еквівалент" обов'язково застосовується у відкритих торгах з особливостями, а в спрощеній ми можемо або прописувати еквівалент або ні, ми зазначили конкретну марку тому не приймаємо до розгляду аналог чи еквіваленти. (На основі п.4 ст.14 ЗУ "Про публічні закупівлі) Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: Постачання товару здійснюється протягом 7 (сім) календарних днів після отримання від ЗАМОВНИКА письмового повідомлення про готовність до виконання умов Договору але не пізніше 31.12.2024 року;

Очікувана вартість

4 266 000,02 грн

з ПДВ
Завершена
Перегляд
Період уточнень

з 20 лист. 2024 17:07

до 26 лист. 2024 00:00

Прийом пропозицій

з 26 лист. 2024 00:00

до 29 лист. 2024 00:00

Аукціон
не проводився
Кваліфікація

з 29 лист. 2024 00:00

до 2 груд. 2024 09:51

Пропозиції розглянуто

з 2 груд. 2024 09:51

до 5 груд. 2024 12:18

Подання пропозицій:
26 лист. 2024 00:00 – 29 лист. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
20 лист. 2024 17:07 – 26 лист. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
27 лист. 2024 00:00

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Інформація про замовника

Назва:
Військова частина А3817
Код ЄДРПОУ:
22994231
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
ШПІК Юрій Андрійович
Володіння мовою:
Телефон:
380987301932
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Екскаватор-навантажувач універсальний JCB 3CX SITEMASTER з додатковим навісним обладнанням ДК 021:2015:43260000-3

Перейти до лоту

Очікувана вартість

4 266 000,02 грн з ПДВ

Статус:

завершена

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 20 лист. 2024 17:11
Документи закупівлі 20 лист. 2024 17:10
Проєкт договору 20 лист. 2024 17:10
20 лист. 2024 17:10
Технічні специфікації 20 лист. 2024 17:10

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
4 266 000,02 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Ціна пропозиції обмежена очікуваною вартістю:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Військова частина А3817

Вас може зацікавити

Ім'я:
Олег Сігалов
E-mail: [email protected] Телефон: +380442561070 ЄДРПОУ:
14317108
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 517 112,00 грн з ПДВ

Дивитись
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Ім'я:
Дронь Олена Анатоліївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380443640245 ЄДРПОУ:
22927045
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

5 124 006,00 грн без ПДВ

Дивитись
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
техніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 8...
Ім'я:
Затула Віталій Іванович
E-mail: [email protected] Телефон: 380966289646 ЄДРПОУ:
02539714

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

3 712 500,00 грн без ПДВ

Дивитись