Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «43260000-3»
-
ID: UA-2026-09-02-007572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач
Оголошено2 вер. 14:07
Прийом пропозицій8 вер. 11:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор - навантажувач 4СХ Sitemaster або еквівалент)
Оголошено2 вер. 13:35
Прийом пропозицій2 вер. 13:35 – 18 вер. 21:00 -
ID: UA-2026-09-01-009533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавантажувально-доставочна машина
Оголошено1 вер. 16:10
Прийом пропозицій1 вер. 16:10 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
Оголошено31 серп. 10:45
Прийом пропозицій31 серп. 10:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-29-000165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач JCB 3CX SITEMASTER
Ім'я:Пасічніченко Сергій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380637095567 ЄДРПОУ:26632832Оголошено29 серп. 10:57
Прийом пропозицій4 вер. 10:00 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-011579-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER
Оголошено28 серп. 19:35
Прийом пропозицій3 вер. 12:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляГусеничний повноповоротний екскаватор (6 лотів). Код ДК 021:2015: 43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Оголошено28 серп. 17:13
Прийом пропозицій3 вер. 00:01 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-011791-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЕкскаватор-навантажувач (5 лотів). Код ДК 021:2015: 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка
Оголошено27 серп. 16:54
Прийом пропозицій2 вер. 00:01 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003969-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитехніка для реалізації публічного інвестиційного проекту «Модернізація майстерень і лабораторій закладів професійної та фахової передвищої освіти, забезпечення енергоефективності, безпеки та інклюзивності освітнього простору»: Екскаватор – навантажувач ELEX 81 С-01 (або еквівалент)
Оголошено27 серп. 11:38
Прийом пропозицій27 серп. 11:38 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 712 500,00 грн
без ПДВПрийом пропозиційТриває відміна торгів1 дн. 6 г. 10 хв.
-
ID: UA-2026-08-27-000600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМіні-екскаватор гусеничний масою до 3 т
Оголошено27 серп. 09:03
Прийом пропозицій2 вер. 09:00 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-011829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнженерна техніка
Оголошено26 серп. 16:24
Прийом пропозицій26 серп. 16:24 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор – навантажувач CASE 580ST або еквівалент, що був у використанні.
Оголошено26 серп. 14:12
Прийом пропозицій26 серп. 14:12 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-007447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМініекскаватор на гусеничному гумовому ходу Berger Kraus BK950AS або еквівалент
Ім'я:Кочкіна Лариса ІгорівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487057423 Факс:+380487057423ЄДРПОУ:35303262Оголошено26 серп. 14:03
Прийом пропозицій26 серп. 14:03 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-001178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораМіні-екскаватори
Оголошено26 серп. 09:38
Прийом пропозицій30 серп. 00:00 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-011015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор-навантажувач
Ім'я:Тимошенко Віта ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380689662022 Факс:+380535544292ЄДРПОУ:30131862Оголошено25 серп. 16:01
Прийом пропозицій25 серп. 16:01 – 2 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-21-013223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУніверсальний екскаватор – навантажувач для підрозділів ДСНС України, згідно CPV за ДК 021:2015 код 43260000-3: Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка.
Оголошено21 серп. 23:47
Прийом пропозицій21 серп. 23:47 – 22 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор з переднім завантажувачем та додатковими насадками
Оголошено20 серп. 18:52
Прийом пропозицій20 серп. 18:52 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-06-005386-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕкскаватор навантажувач JCB
Оголошено6 серп. 12:42
Прийом пропозицій6 серп. 12:42 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2018-11-25-000047-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгиекскаватор - навантажувач
Оголошено25 лист. 2018 19:54
Прийом пропозицій25 лист. 2018 19:54 – 2 січ. 2019 21:00 -
ID: UA-2026-08-28-003136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕкскаватор-навантажувач JCB 4CX SITEMASTER
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro