Кейтерингові послуги (організація кава-брейків та фуршету) для учасників міжнародного воркшопу: «Розробка методологічних підходів дослідження транскордонного співробітництва України та Вишеградської четвірки: просування кращих практик», проекту Транскордонне співробітництво України та Вишеградської четвірки: просування кращих практик (під серійним номером 22410100), що фінансується Міжнародним Вишеградським фондом (ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги) *Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178 (Ідентифікатор закупівлі, що не відбулась - UA-2024-09-26-002306-a)

Очікувана вартість

33 325,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
02070832
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, вул. Підгірна, буд. 46
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Шершун Маргарита Вікторівна
Володіння мовою:
Телефон:
380312613360
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Кейтерингові послуги (організація кава-брейків та фуршету) для учасників міжнародного воркшопу: «Розробка методологічних підходів дослідження транскордонного співробітництва України та Вишеградської четвірки: просування кращих практик», проекту Транскордонне співробітництво України та Вишеградської четвірки: просування кращих практик (під серійним номером 22410100), що фінансується Міжнародним Вишеградським фондом

Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

25 жовт. 2024 – 25 жовт. 2024

Місце доставки:

Україна, 88000, Закарпатська область, Ужгород, пл. НАРОДНА,3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 жовт. 2024 17:02
Не вказано 23 жовт. 2024 16:46

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
33 325,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
ГІСЕМ МАРІЯ
E-mail: [email protected] Телефон: 380503722414 ЄДРПОУ:
2864808523

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

33 325,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Державний вищий навчальний заклад "Ужгородський національний університет"

Вас може зацікавити

Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій Узинської гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг)
Ім'я:
Марта Кузьмович
E-mail: [email protected] Телефон: +380687122484 ЄДРПОУ:
20562935

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 025,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК -021.2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги
Послуги з організації харчування учнів пільгових категорій Підлузької гімназії Івано-Франківської міської ради (кейтеринг) ДК -021.2015 -55520000-1 Кейтерингові послуги
Ім'я:
Підлузька Гімназія
E-mail: [email protected] Телефон: +380508581333 ЄДРПОУ:
20562970

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

55 575,00 грн без ПДВ

Дивитись