Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «55520000-1»
-
ID: UA-2026-09-04-012269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (Послуги гарячого харчування дітей віком від 3-х до 18-ти років)
Оголошено4 вер. 16:13
Прийом пропозицій4 вер. 16:13 – 20 вер. 15:34 -
ID: UA-2026-09-04-011155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (організація харчування дітей у закладах загальної середньої освіти)
Оголошено4 вер. 15:30
Прийом пропозицій4 вер. 15:30 – 20 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-04-010693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації одноразового гарячого харчування учнів, за ЄЗС ДК 021:2015: 55520000-1 – кейтерингові послуги
Оголошено4 вер. 15:25
Прийом пропозицій4 вер. 15:25 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (Послуги з організації харчування учнів початкових класів - 1-4 класів та учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Сколівської міської ради)
Оголошено3 вер. 19:32
Прийом пропозицій3 вер. 19:32 – 19 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-014326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування (Код ДК 021-2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги)
Оголошено3 вер. 18:09
Прийом пропозицій3 вер. 18:09 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Ім'я:Остапенко Світлана ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989604714 ЄДРПОУ:33158714Оголошено3 вер. 10:56
Прийом пропозицій3 вер. 10:56 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу дошкільної освіти м. Дніпра
Оголошено2 вер. 16:36
Прийом пропозицій2 вер. 16:36 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-003009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти (код згідно ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 55520000- 1– Кейтерингові послуги)
Ім'я:Фабрикова Ірина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380972041099 Факс:+380565654206ЄДРПОУ:40211687Оголошено2 вер. 10:56
Прийом пропозицій2 вер. 10:56 – 18 вер. 10:58 -
ID: UA-2026-09-01-006840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКейтерингові послуги (Послуги з організації шкільного харчування)
Оголошено1 вер. 14:35
Прийом пропозицій1 вер. 14:35 – 17 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-09-01-006735-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги із забезпечення харчуванням, а саме: натуральна допомога у вигляді харчування для вразливих верств населення, які отримують соціальні послуги або перебувають на обліку в КУ «ТЦ СО Київського району міста Одеси», та іншим незахищеним верствам населення
Оголошено1 вер. 15:38
Прийом пропозицій1 вер. 15:38 – 17 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-013641-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування дітей дошкільного віку способом кейтерингу
Оголошено31 серп. 23:56
Прийом пропозицій31 серп. 23:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації харчування учнів способом кейтерингу
Оголошено31 серп. 23:56
Прийом пропозицій31 серп. 23:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації шкільного харчування (кейтерингові послуги)
Оголошено31 серп. 22:42
Прийом пропозицій31 серп. 22:42 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з організації кава-паузи для учасників заходу для освітян «День позашкілля»
Ім'я:Волошин Мар'яна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380939954164 Веб сайт: ЄДРПОУ:32827468Оголошено31 серп. 20:37
Прийом пропозицій31 серп. 20:37 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з кейтерингу для ліцею імені М.С.Рудяка
Оголошено31 серп. 20:20
Прийом пропозицій31 серп. 20:20 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено31 серп. 19:59
Прийом пропозицій31 серп. 19:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено31 серп. 19:52
Прийом пропозицій31 серп. 19:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Оголошено31 серп. 19:47
Прийом пропозицій31 серп. 19:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено31 серп. 19:45
Прийом пропозицій31 серп. 19:45 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипослуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра
Оголошено31 серп. 19:39
Прийом пропозицій31 серп. 19:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення