Цегла шамотна ША-І №5

Очікувана вартість

1 838 070,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
Код ЄДРПОУ:
37739041
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 02094, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Петроченкова Наталія Миколаївна (Petrochenkova Natalia Mykolayivna)
Володіння мовою:
Телефон:
+380442776813
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Цегла шамотна ША-І №5

Код ДК 021:2015: 44111100-2 Цегла

Кількість:

75 тонна

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 02094, м. Київ, м. Київ, вул. Гната Хоткевича,20

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 2 жовт. 2024 12:02

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 838 070,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Володимир КОЛОМІЄЦЬ
Телефон: +380612224212 ЄДРПОУ:
00191885/001918808246

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 838 070,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
2 жовт. 2024 11:36
Опис:
К;еруючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) замовником прийнято рішення щодо придбання товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, шляхом укладення договор ... Розгорнути
К;еруючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) замовником прийнято рішення щодо придбання товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у зв’язку з тим, що відмінено відкриті торги (ідентифікатор закупівлі UA-2024-09-11-010823-a) через неподання жодної тендерної пропозиції. Згорнути