Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44111100-2»
-
ID: UA-2026-09-01-006575-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБудівельні матеріали (для ремонтних робіт в підрозділах підприємства)
Оголошено1 вер. 14:39
Прийом пропозицій1 вер. 14:39 – 17 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-28-001827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦегла, газоблоки
Оголошено28 серп. 10:16
Прийом пропозицій28 серп. 10:16 – 5 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-26-013117-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено26 серп. 17:31
Прийом пропозицій26 серп. 17:31 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-006448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла М-100, Профнастил ПК 35 (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість78 296,35 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла
Очікувана вартість12 504,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 44110000-4 Конструкційні матеріали
Оголошено25 серп. 09:00
Прийом пропозицій25 серп. 09:00 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість606 744,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-004091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла вогнетривка
Очікувана вартість2 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-007063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрофнастил, цегла, цемент, клей для плитки (код ДК 44110000-4 Конструкційні матеріали)
Очікувана вартість29 467,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-000219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла. Цегла вогнетривка
Ім'я:Ніна БогацькаE-mail: [email protected] Телефон: +380435621199, +380630510202 ЄДРПОУ:44131574Очікувана вартість9 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла одинарна М-200 Вишня (416 шт/пал.) БЦ
Очікувана вартість2 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-009153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями44110000-4 Конструкційні матеріали Будівельні матеріали (для БудРем, Запорізька обл.)
Оголошено18 серп. 15:06
Прийом пропозицій18 серп. 15:06 – 26 серп. 14:00Очікувана вартість87 447,85 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-001420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла, цемент
Очікувана вартість40 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008662-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтінові дрібні блоки з ніздрюв.бетону Hetten 600х200х300 або еквівалент, Код ДК 021:2015 44110000-4 Конструкційні матеріали (44111100-2 Цегла)
Оголошено10 серп. 15:34
Прийом пропозицій10 серп. 15:34 – 18 серп. 10:00Очікувана вартість27 733,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБудівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом пічного опалення в приміщенні бібліотеки за адресою: вул.Богдана Хмельницького,1 с.Озерище Черкаського району Черкаської області
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість8 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонструкційні матеріали (за кодом ДК 021:2015 - 44110000-4 — Конструкційні матеріали)
Оголошено3 серп. 16:50
Прийом пропозицій3 серп. 16:50 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість617 487,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-010255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла М-100
Очікувана вартість1 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-008824-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи44111100-2 Цегла
Очікувана вартість6 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонструкційні матеріали
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість7 318,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦемент, силікатна цегла, плита пінополістирольна
Очікувана вартість23 312,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-000167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЦегла вогнетривка
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro