Зарядні станції EcoFlow Delta 2

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД_ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону та з урахуванням Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів.

Очікувана вартість

144 000,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 1 жовт. 2024 12:50

до 25 жовт. 2024 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
1 жовт. 2024 12:50 – 25 жовт. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
1 жовт. 2024 12:50 – 22 жовт. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
25 жовт. 2024 00:00
Оскарження умов тендера:
1 жовт. 2024 12:50 – 22 жовт. 2024 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
18 жовт. 2024 14:04

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

В тендерній документації Замовником передбачено надання учасником еквіваленту товару, що є предметом закупівлі. В оголошенні про проведення відкритих торгів Замовником зазначена конкретна назва товару - Зарядні станції EcoFlow Delta 2, та не передбачено надання еквівалентного товару. Відповідно до п.54 Особливостей, Замовник має право вносити зміни і до тендерної документації, і до оголошення про проведення відкритих торгів. Але, внесення змін до оголошення в конкретну назву предмета закупівлі в частині передбачення еквіваленту, як наслідок передбачає необхідність у внесенні відповідних змін у конкретну назву предмета закупівлі у річному плані. Внесення змін до річного плану закупівель на етапі подання пропозиції законодавством не передбачено, а відповідно й технічно не реалізовано. Відповідно до п.1 ч.2 ст.7 закону України «Про публічні закупівлі», ДКСУ до здійснення оплати за договором про закупівлю перевіряє, зокрема наявність річного плану на веб-порталі Уповноважено органу. У разі наявності розбіжностей у конкретній назві предмета закупівлі у річному плані та в оголошенні про проведення відкритих торгів під час реєстрації бюджетних зобов’язань призведе до неможливості реєстрації договору про закупівлю. Допущене Замовником порушення неможливо виправити (усунути) на етапі подання пропозиції в зв’язку з відсутністю законодавчих підстав та, відповідно, технічної можливості електронного майданчика.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 21 жовт. 2024 15:45
Електронний підпис 21 жовт. 2024 16:03

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21361877
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18003, Черкаська область, Черкаси, пров. Черкаський, 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Козакова Алла Федорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472649128
E-mail:
Факс:
+380472649128

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

Зарядна станція EcoFlow Delta 2

Перейти до лоту

Очікувана вартість

144 000,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Документи закупівлі 1 жовт. 2024 12:51
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Кваліфікаційні критерії 1 жовт. 2024 12:51
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Кваліфікаційні критерії 1 жовт. 2024 12:51
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Електронний підпис 18 жовт. 2024 14:04
Електронний підпис 18 жовт. 2024 14:01
Електронний підпис 1 жовт. 2024 13:27
Проєкт договору 1 жовт. 2024 12:51
Технічні специфікації 1 жовт. 2024 12:51
Не вказано 18 жовт. 2024 13:45
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
144 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаський обласний центр з гідрометеорології

Вас може зацікавити

31430000-9 Електричні акумулятори (Зарядна станція)
31430000-9 Електричні акумулятори (Зарядна станція)
Ім'я:
Стадник Юлія Василівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380509534153 ЄДРПОУ:
05471247

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

2
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

97 316,67 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 код 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумуляторна батарея для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
ДК 021:2015 код 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумуляторна батарея для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Ім'я:
Гавриленкова Галина
E-mail: [email protected] Телефон: 380374136148 ЄДРПОУ:
20588716
13
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

203 641,07 грн без ПДВ

Дивитись