Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «31434000-7»
-
ID: UA-2026-09-02-008832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектричні акумулятори різні
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено2 вер. 14:50
Прийом пропозицій2 вер. 14:50 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-005157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумуляторна батарея для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 12:08
Прийом пропозицій2 вер. 12:08 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015:31430000-9 - Електричні акумулятори (акумулятор DJI Intelligent Flight Battery for Mavic 3 (CP.MA.00000423.01, акумулятор DJI Matrice 4 Series Battery (CP.EN.00000559.02), акумулятор AUTEL EVO MAX 4T (102002188).
Оголошено1 вер. 15:59
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 10 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-013364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея (код ДК 021:2015 - 31430000-9 - Електричні акумулятори)
Оголошено31 серп. 21:56
Прийом пропозицій31 серп. 21:56 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)
Оголошено31 серп. 17:17
Прийом пропозицій31 серп. 17:17 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-011282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея для пульта управління БпЛА
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009315-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядний-хаб для акумуляторів пультів управління БпЛА
Оголошено31 серп. 15:52
Прийом пропозицій31 серп. 15:52 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-009767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативний зарядний пристрій (Павербанк) для акумуляторів БпЛА
Оголошено28 серп. 15:52
Прийом пропозицій28 серп. 15:52 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-010807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумулятори
Оголошено27 серп. 17:06
Прийом пропозицій27 серп. 17:06 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24100 25.6V 100Ah, 2,56 kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 23kg.)
Очікувана вартість32 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумуляторна батарея LP (LiFePO4 12.8V 230Ah (2944 Wh) (BMS200A/100A) метал Smart BT - 1 шт.
Очікувана вартість32 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатарея LiFePo4 Liitokala LiFePO4 12V-100Ah
Очікувана вартість12 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАкумулятор LP LiFe PO4 , акумулятор INR14500 (31430000-9 Електричні акумулятори)
Очікувана вартість10 692,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3143:(2026) - ДК 021:2015: 31434000-7 – Літієві акумуляторні батареї (Акумуляторна батарея Must LiFePO4 LP15-24100 25.6V 100Ah, 2,56 kWh, BMS50A@4S, 6000 cycles, 522x240x218, 23kg.)
Очікувана вартість44 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея WB37 Intelligent Battery для пульта квадрокоптера (DJI PC Plus2) або еквівалент, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 31430000-9 «Електричні акумулятори».
Ім'я:Владислав СадварійE-mail: [email protected] Телефон: +380312669708 Веб сайт: ЄДРПОУ:38629032Оголошено25 серп. 15:41
Прийом пропозицій25 серп. 15:41 – 2 вер. 14:00Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-009921-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкумуляторна батарея
Оголошено25 серп. 15:27
Прийом пропозицій25 серп. 15:27 – 2 вер. 09:00Очікувана вартість1 040 090,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-009547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Елементи живлення» 31430000-9 Електричні акумулятори
Оголошено25 серп. 15:12
Прийом пропозицій25 серп. 15:12 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 154 162,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-25-003531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗарядна станція код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори
Оголошено25 серп. 11:10
Прийом пропозицій25 серп. 11:10 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість74 439,44 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-009860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи живлення
Оголошено24 серп. 17:48
Прийом пропозицій24 серп. 17:48 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість116 666,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-004663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори (Акумуляторна батарея HR1234W, 12V 9.5Ah )
Очікувана вартість28 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro