Розширювальні баки

Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей – підпункту 6 пункту 13 Особливостей

Очікувана вартість

96 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розширювальні баки

Код ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

Кількість:

2 штука

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 50000, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, Центральний склад, провулок Цісик Квітки, 9

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 10 вер. 2024 14:41
Документи закупівлі 10 вер. 2024 14:41

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
96 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
СОКОЛОВ ОЛЕКСІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
Телефон: 0442275271 ЄДРПОУ:
36342407

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

96 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
10 вер. 2024 14:35
Опис:
13 серпня 2024 року замовником було прийнято рішення про проведення відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями для закупівлі розширюваних баків № UA-2024-08-13-000262-a на суму 128 000 грн. (сто двадцять вісім тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Проте автом ... Розгорнути
13 серпня 2024 року замовником було прийнято рішення про проведення відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями для закупівлі розширюваних баків № UA-2024-08-13-000262-a на суму 128 000 грн. (сто двадцять вісім тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Проте автоматично процедуру відмінено у зв’язку з відсутністю тендерних пропозицій. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі розширювальних баків. ентації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. Згорнути

Вас може зацікавити

Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Ім'я:
Василь Сливка
E-mail: [email protected] Телефон: +380967346215 ЄДРПОУ:
32872573

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

83 833,33 грн без ПДВ

Дивитись
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів
Ім'я:
Ірина Деченко
E-mail: [email protected] Телефон: +380994512730 ЄДРПОУ:
31946979

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

188 772,50 грн без ПДВ

Дивитись
Код за ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнер для піску і солі та піщано-сольової суміші)
Код за ДК 021:2015: 44610000-9 — Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Контейнер для піску і солі та піщано-сольової суміші)
Ім'я:
Назарук Іванна Nazaruk
E-mail: [email protected] Телефон: 380633918344 ЄДРПОУ:
30659101

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

82 500,00 грн без ПДВ

Дивитись