Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «44610000-9»

  • ID: UA-2026-09-04-013449-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнери-рефрижератори

    Ім'я:
    Григор Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993385099 ЄДРПОУ:
    04803492
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:33

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:33 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    91 666 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-013351-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Баки-гідроакумулятори

    Ім'я:
    Кіріченко Євгеній Олексійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380950755298 ЄДРПОУ:
    14321726
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 18:04

    Прийом пропозицій
    4 вер. 18:04 – 20 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    8 274,82 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010330-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ємності для води з системою штучного тиску

    Ім'я:
    Інна Бабкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442851872 Веб сайт:
    http://court.gov.ua/tu11/
    ЄДРПОУ:
    26268059
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 15:28

    Прийом пропозицій
    4 вер. 15:28 – 21 вер. 01:00
    Очікувана вартість

    260 666,66 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    15 дн. 16 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-009640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Симоненко Леонід Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380505784368,380500108847 ЄДРПОУ:
    31082371
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 14:48

    Прийом пропозицій
    4 вер. 14:48 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    411 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-004736-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Каністра металева (20 л)

    Ім'я:
    Юлія Прищепа
    E-mail: [email protected] Телефон: 380577255734 ЄДРПОУ:
    03293480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 11:36

    Прийом пропозицій
    4 вер. 11:36 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-000448-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Контейнери для твердих побутових відходів

    Ім'я:
    Руслан Андросович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631987306 ЄДРПОУ:
    45385755
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 08:49

    Прийом пропозицій
    9 вер. 00:00 – 14 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    311 974,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    3 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-014394-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Гірбасов Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380993204021 ЄДРПОУ:
    26632393
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 18:24

    Прийом пропозицій
    3 вер. 18:24 – 8 вер. 10:30
    Очікувана вартість

    43 333,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 1 г. 31 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-013811-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Семенців Ірина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987403426 ЄДРПОУ:
    40154315
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 17:09

    Прийом пропозицій
    3 вер. 17:09 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    110 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-012874-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 44610000-9 - Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску (Резервуари одностінні об'ємом 1,5 м³ з хвилерезами в комплектації з колонкою для ДП та бензин)

    Ім'я:
    Дамір Тенчурін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443632407 ЄДРПОУ:
    40108981
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 16:26

    Прийом пропозицій
    3 вер. 16:26 – 19 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    6 743 258,33 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-010872-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Контейнери спеціально призначені для збору твердих побутових відходів

    Ім'я:
    Альона Веліканова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666318380 ЄДРПОУ:
    30895871
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 15:28

    Прийом пропозицій
    3 вер. 15:28 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    187 500,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-004699-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Контейнери для сміття пластикові з плоскою кришкою 1100 літрів, сірі (для змішаних побутових відходів)

    Ім'я:
    Юлія Секач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462688642 Веб сайт:
    https://novobilouska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04411898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 11:42

    Прийом пропозицій
    3 вер. 11:42 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    163 860,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-003193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Контейнери для медичних відходів

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:53

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:53 – 19 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    117 674,17 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-002911-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Євтушок Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380686453407 ЄДРПОУ:
    30717537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:41

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:41 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    125 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-001692-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Ємності для рідин

    Ім'я:
    Масловський Артур Іванович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380372540870 Факс:
    +380372540870
    ЄДРПОУ:
    43342788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 10:14

    Прийом пропозицій
    3 вер. 10:14 – 8 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    11 250,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-000646-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    торги за правилами організатора

    Контейнер пластиковий для твердих побутових відходів об’ємом 1100 л.

    Ім'я:
    Леся Сидоренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380672438423 ЄДРПОУ:
    45204957
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 вер. 09:02

    Прийом пропозицій
    7 вер. 12:00 – 12 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    50 700,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 3 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013855-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Резервуари для зберігання пально-мастильних матеріалів

    Ім'я:
    Желєзний Костянтин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380443651928 ЄДРПОУ:
    45013109
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 19:15

    Прийом пропозицій
    2 вер. 19:15 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    8 542 300,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013344-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Пластиковий контейнер з кришкою

    Ім'я:
    Микола Кільбіцький
    E-mail: [email protected] Телефон: +380935948903 ЄДРПОУ:
    24980428
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:43

    Прийом пропозицій
    8 вер. 10:00 – 11 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    107 400,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-013210-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вертикальний гідроакумулятор 500 л

    Ім'я:
    Олексій Статівко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380983992851 ЄДРПОУ:
    08124865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 17:26

    Прийом пропозицій
    2 вер. 17:26 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    16 580,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    12 дн. 15 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-012352-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску

    Ім'я:
    Ольга Сурело
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506168794 ЄДРПОУ:
    08803649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:37

    Прийом пропозицій
    8 вер. 20:00 – 11 вер. 08:00
    Очікувана вартість

    399 982,50 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    2 дн. 23 г. 1 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-008968-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Запит ціни пропозиції

    Бак для сміття пластиковий 120 літрів, зелений

    Ім'я:
    Тетяна Овдієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380962283135 ЄДРПОУ:
    44035137
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 14:53

    Прийом пропозицій
    2 вер. 14:53 – 8 вер. 14:42
    Очікувана вартість

    125 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 5 г. 43 хв.

    Детальніше
1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro