Розроблення Історико-архітектурного опорного плану селища Більшівці Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Очікувана вартість

500 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04357450
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 77146, Івано-Франківська область, селище Більшівці, Івано-Франківська обл.Галицький р-н.смт.Більшівці Майдан Вічевий ,1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вільчик Лідія Мирославівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380343161772
E-mail:
Факс:
+380343161772

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розроблення Історико-архітектурного опорного плану селища Більшівці Івано-Франківського району Івано-Франківської області

Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 77146, Івано-Франківська область, селище Більшівці, Майдан Вічевий,1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 27 серп. 2024 17:20

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
500 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Андрусишин Роман Петрович
E-mail: [email protected] Телефон: 0673702812 ЄДРПОУ:
2263007477

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

500 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Більшівцівська селищна рада

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
27 серп. 2024 16:55
Опис:
Відповідно до пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників , передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення ... Розгорнути
Відповідно до пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників , передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178) Згідно пп. 6 п.13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). 06 серпня 2024 року опубліковано оголошення UA-2024-08-06-008968-a, що оприлюднене на веб – порталі Prozorro, в якому було визначено кінцевий термін подання тендерних пропозицій 14 серпня 2024 року 01:00 год. Однак, станом на зазначену дату відсутні учасники процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. Таким чином, наявні підстави для укладення прямого договору відповідно до пункту 13 Особливостей. Згорнути

Вас може зацікавити

Розроблення детального плану території, щодо можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в селищі Вишково, урочище «Верхнє поле», на території Вишківської територіальної громади, із земель для ведення особистого селянського господарства (код КВЦПЗ 01.03), в землі для цілей поводження з відходами (код КВЦПЗ 11.08), ф площами 1,3500 га та 1,3500 га відповідно.
Розроблення детального плану території, щодо можливості зміни цільового призначення земельних ділянок, які знаходяться в селищі Вишково, урочище «Верхнє поле», на території Вишківської територіальної громади, із земель для ведення особистого селянського госп...
Ім'я:
Михайло Дида
E-mail: [email protected] Телефон: +380684893562 Веб сайт: ЄДРПОУ:
04349113

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

400 000,00 грн без ПДВ

Дивитись