Розроблення детального плану території в районі ур. Павлів Потік у м.Сколе Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення ДК 021:2015:71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Очікувана вартість

49 152,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04056262
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82600, Львівська область, м.Сколе, майдан Незалежності, будинок 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Вікторія Піщальник
Володіння мовою:
Телефон:
+380688898490
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Розроблення детального плану території в районі ур. Павлів Потік у м.Сколе Львівської області для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення ДК 021:2015:71410000-5 — Послуги у сфері містобудування

Код ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудування

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 82600, Львівська область, м. Сколе, майдан Незалежності, 1

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 12 серп. 2024 14:05
Не вказано 12 серп. 2024 13:59

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
49 152,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380686407107 ЄДРПОУ:
40037675

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

49 152,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника СКОЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
12 серп. 2024 14:02
Опис:
UA-2024-07-17-001721-a Керуючись вимогами абз. 6 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 9 ... Розгорнути
UA-2024-07-17-001721-a Керуючись вимогами абз. 6 п. 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в України та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 р. (далі – Особливості), передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. 17.07.2024 Сколівською міською радою було оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю послуг, а саме Розроблення детального плану території в районі ур. Павлів Потік у м. Сколе Львівської області для будівництва та обсл Згорнути