Спортивний одяг

Очікувана вартість

151 233,36 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
43522420
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 46008, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. ЖИВОВА, буд. 11Б
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сергій Мілевський
Володіння мовою:
Телефон:
+38968447962
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Спортивний одяг

Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг

Кількість:

288 штука

Період доставки:

15 лип. 2024 – 31 лип. 2024

Місце доставки:

Україна, 46008, Тернопільська область, місто Тернопіль, вул. Живова, 11б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 15 лип. 2024 14:38

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
151 233,36 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380443344200 ЄДРПОУ:
35182323

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

151 233,36 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника "Дитячо-юнацька спортивна школа "Футбольна академія "Тернопіль" Тернопільської міської ради

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
23 лип. 2024 11:12
Опис:
предмет закупівлі є як доукопплектація вже існуючого екіпірування яке є кокретної марки та брендування а також: -існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведен ... Розгорнути
предмет закупівлі є як доукопплектація вже існуючого екіпірування яке є кокретної марки та брендування а також: -існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником; -роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків; -здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України на відповідний рік; На підставі Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 « Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ, у відповідності до пунткту 13 «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися шляхом укладення доукладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:» підпункту 11 «здійснюється закупівля послуг, необхідних для проведення спортивних заходів, спортивних змагань, заходів з фізичної культури і спорту, фізкультурно-спортивної реабілітації, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2024 рік. на даних піставах керівником ДЮСШ ФАТ ТМР було прийнято рішення про укладення прямого договору закупівлі. Згорнути

Вас може зацікавити

Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Ім'я:
Ярохно Олена Леонідівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380988821904 ЄДРПОУ:
26473919

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

259 820,00 грн без ПДВ

Дивитись
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Cпортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з регбі в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг, наказ 2280
Ім'я:
Кравченко Євгеній Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:
03767831
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

132 625,00 грн без ПДВ

Дивитись
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
Спортивний одяг для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг) (наказ 1869)
Ім'я:
Макидон Максим Миколайович
E-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:
03767831
4
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

235 410,00 грн без ПДВ

Дивитись