Ритуальні послуги (поховання воїнів).

Очікувана вартість

84 875,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
40168511
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 08600, Київська область, Васильків, вул. Покровська, 1
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Новіцька Наталія Константинівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380683626783
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Ритуальні послуги (поховання воїнів).

Код ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги

Кількість:

5 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Київська область, м. Васильків

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 черв. 2024 14:03

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
84 875,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Бортов Дмитро
Телефон: 0972424979 ЄДРПОУ:
2908220535

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

84 875,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП ВМТГ Васильківське СПКПО

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
18 черв. 2024 13:17
Опис:
підпункт 4 пункту 13 Особливостей, а саме: «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного ка ... Розгорнути
підпункт 4 пункту 13 Особливостей, а саме: «існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником». Згорнути

Вас може зацікавити

Виготовлення та встановлення памʼятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії РФ проти України, на території Лубенської територіальної громади
Виготовлення та встановлення памʼятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії РФ проти України, на території Лубенської територіальної громади
Ім'я:
Цибульська Кіра Володимирівна
E-mail: [email protected] Телефон: 380536171454 Веб сайт: ЄДРПОУ:
24565327

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

93 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з перевезення тіл загиблих (померлих) військовослужбовців спеціалізованим транспортом (автокатафалком)
Послуги з перевезення тіл загиблих (померлих) військовослужбовців спеціалізованим транспортом (автокатафалком)
Ім'я:
Оксана Галат
E-mail: [email protected] Телефон: +380680698882 ЄДРПОУ:
42875827

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

100 000,00 грн без ПДВ

Дивитись