Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98370000-7»
-
ID: UA-2026-09-03-009179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з транспортування невпізнаних тіл (останків) військовослужбовців, поліцейських, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії проти України, до Національного військового меморіального кладовища, а також надання предметів ритуальної належності та ритуальних послуг (крім тих, які
забезпечуються за рахунок державного бюджету відповідно до Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2024 року №1466) Оголошено3 вер. 14:41
Прийом пропозицій3 вер. 14:41 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-006248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення та встановлення памʼятних знаків на могилах загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які брали безпосередню участь у збройному конфлікті внаслідок військової агресії РФ проти України, на території Лубенської територіальної громади
Ім'я:Цибульська Кіра ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380536171454 Веб сайт: ЄДРПОУ:24565327Оголошено1 вер. 14:39
Прийом пропозицій1 вер. 14:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012883-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поховання померлих підопічних геріатричного пансіонату
Оголошено31 серп. 19:51
Прийом пропозицій31 серп. 19:51 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послуги (Поховання самотніх влітку ‒ ДК 021:2015: 98371000-4 Поховальні послуги; Кремація самотніх ‒ ДК 021:2015: 98371120-1 Послуги крематоріїв)
Оголошено31 серп. 17:03
Прийом пропозицій31 серп. 17:03 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-007111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОблаштування намогильними спорудами місць поховань загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, місце проживання яких було зареєстроване в м.Запоріжжі та які поховані на кладовищах м.Запоріжжя (кладовища, які перебувають у господарському віданні Спеціалізованого комунального підприємства
«Запорізька ритуальна служба»). Оголошено31 серп. 14:43
Прийом пропозицій31 серп. 14:43 – 8 вер. 11:10 -
ID: UA-2026-08-31-005197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з перевезення тіл загиблих (померлих) військовослужбовців спеціалізованим транспортом (автокатафалком)
Оголошено31 серп. 13:21
Прийом пропозицій31 серп. 13:21 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-28-003623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з встановлення кенотафів особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, з числа осіб, які судом оголошені померлими
Оголошено28 серп. 11:31
Прийом пропозицій28 серп. 11:31 – 5 вер. 09:10 -
ID: UA-2026-08-24-007556-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРитуальні послуги (Послуги з перевезення та поховання загиблих учасників бойових дій військовослужбовців та інших осіб, померлих (загиблих) у зв'язку із військовою агресією російської федерації проти України)
Ім'я:Ліля БілоусE-mail: [email protected] Телефон: +380566741061, +380963690752 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052212Оголошено24 серп. 15:24
Прийом пропозицій24 серп. 15:24 – 9 вер. 16:00 -
ID: UA-2026-08-17-009932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги по транспортуванню та наданню ритуальних послуг для здійснення поховань невпізнаних тіл (останків) військовослужбовців, поліцейських, які загинули (померли) внаслідок збройної агресії проти України
Оголошено17 серп. 15:49
Прийом пропозицій17 серп. 15:49 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2021-02-01-014741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торгипослуги з утримання та догляду за кладовищами м.Шостки
Ім'я:Шкарін Сергій ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380544975348 Факс:+380544975348ЄДРПОУ:22982512Оголошено1 лют. 2021 18:35
Прийом пропозицій1 лют. 2021 18:35 – 17 лют. 2021 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з поховання загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань
Ім'я:Прохоренко Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380667048869 ЄДРПОУ:41074681Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-011136-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання послуг з поховання загиблих (померлих) військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань
Ім'я:Прохоренко Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380667048869 ЄДРПОУ:41074681Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010991-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНадання ритуальних послуг повязаних з організацією проведення поховань одиноких громадян
Ім'я:Прохоренко Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380667048869 ЄДРПОУ:41074681Очікувана вартість9 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовка ділянки. Монтаж та встановлення надмогильної споруди
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-010437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги по підготовці до поховання тіл полеглих захисників України у війні з російською федерацією
Очікувана вартість20 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідготовка ділянки. Монтаж та встановлення надмогильної споруди
Очікувана вартість49 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-008513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедура, скороченаПослуги з поховання, а саме: копання могили для поховання військовослужбовця Збройних Сил України у Здовбицькій територіальній громаді
Ім'я:Пальчевський Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 30960911560 ЄДРПОУ:04385830Очікувана вартість9 516,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-04-008182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедура, скороченаПоховальні та супутні послуги
Ім'я:Пальчевський Олександр АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 30960911560 ЄДРПОУ:04385830Очікувана вартість16 900,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-04-006527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоховальні та супутні послуги (Копання могили та транспортні послуги)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-005491-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата ритуальних послуг
Очікувана вартість12 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro