Послуги з оренди крана автомобільного вантажапідйомністю 25т

02 квітня 2024 року замовником було прийнято рішення про проведення відкритих торгів у порядку, визначеному Особливостями для закупівлі послуги з оренди крана автомобільного вантажопідйомністю 25 т (код ДК 021:2015: 45510000-5: Прокат підіймальних кранів із оператором) № UA-2024-04-02-006980-a на суму 1 250 000,00 грн. (один мільйони двісті п’ятдесят тисяч гривень 00 копійок) з ПДВ. Проте автоматично процедуру відмінено у зв’язку з відсутністю тендерних пропозицій. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі послуги з оренди крана автомобільного вантажопідйомністю 25 т у кількості 1 послуга. Згідно п. 6 ч. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. З урахуванням викладеного, уповноваженою особою було прийнято рішення згідно з положеннями підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснити закупівлю послуги з оренди крана автомобільного вантажопідйомністю 25 т шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів.

Очікувана вартість

1 240 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
03342184
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 50000, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, 9
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
КПТМ "Криворіжтепломережа" (Serhiy Mykolayovych Mitin (Director) Natalia Volodymyrivna Guliyeva (Head of Public Procurement Group))
Володіння мовою:
Телефон:
+380564095491, +380671523392
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з оренди крана автомобільного вантажапідйомністю 25т

Код ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, Відповідно до документації

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 23 трав. 2024 16:26

Умови оплати

Оплата після події:
надання послуг
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( робочі )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
1 240 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
СІЛЬЯНОВ ЮРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
Телефон: 0677715280 ЄДРПОУ:
2325409090

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

1 240 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КПТМ "Криворіжтепломережа"

Вас може зацікавити

Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Ім'я:
Тищенко Олександра
E-mail: [email protected] Телефон: 380663349711 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 684 125,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Послуги, що надаються автокраном на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Ім'я:
Овсієнко Дар′я
E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 684 125,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги, що надаються автовишкою на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Послуги, що надаються автовишкою на виробничих об’єктах АТ «Укрнафта»
Ім'я:
Петричко Оксана
E-mail: [email protected] Телефон: 380733190000 ЄДРПОУ:
00135390
21
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

2 042 750,00 грн без ПДВ

Дивитись