Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45510000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-009617-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Послуги щодо прокату підіймального крану на автомобільному (колісному) шасі

    Ім'я:
    Анастасія Хмара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380564990176 Веб сайт:
    http://www.tec.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 16:03

    Прийом пропозицій
    31 серп. 16:03 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    3 407 733,12 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    3 дн. 6 г. 18 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-04-010583-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автомобілю КАМАЗ з перевезення господарчіх товарів (генератор) Арцизького опорного закладу освіти №1 початковою школою та гімназією Арцизької міської ради,за адресою:вул. Будівельників 15г м. Арциз Одеська область

    Ім'я:
    Ольга Салтицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977369137 ЄДРПОУ:
    44054694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-010113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автомобілю КАМАЗ з встановлення господарчіх товарів (генератор) Арцизького ліцею №4 початковою школою та гімназією Арцизької міської ради,за адресою:вул.п-ка Калмикова,44 м. Арциз Одеська область

    Ім'я:
    Ольга Салтицька
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977369137 ЄДРПОУ:
    44054694
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-009989-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймального крана XCMG QY25K5C-1 із оператором; Прокат підіймального крана XCMG XCT100L7_1 із оператором

    Ім'я:
    Куделя Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474062056 ЄДРПОУ:
    14199608
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    205 440,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-09-04-008657-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Надання послуг будівельної техніки кран TADANO TR 300ЕX(2 машино -зміни)

    Ім'я:
    Михайлов Олександр Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487053453 ЄДРПОУ:
    05519847
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    52 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-008263-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автокрана

    Ім'я:
    Микола Загоруй
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984809893 ЄДРПОУ:
    14151760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 270,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-007130-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автопідйомника

    Ім'я:
    Володимир РАДЗІВІЛ
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678996682 Веб сайт:
    https://lolvld.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    05484505
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 262,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004958-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    500 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-004324-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    960 001,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001658-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    надання послуг (послуги автовежі)

    Ім'я:
    Прокопчук Тетяна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380992434679 ЄДРПОУ:
    42322619
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001632-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автокрана КС-3577 на базі автомобіля МАЗ-53371

    Ім'я:
    Приходько Катерина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975079109 ЄДРПОУ:
    42065615
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    24 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-04-001144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    648 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-013182-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    748 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012740-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автогідропідіймача (Прокат підіймальних кранів із оператором)

    Ім'я:
    Жегестовська ЖКП №7
    E-mail: [email protected] Телефон: 380332252181 ЄДРПОУ:
    30473489
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    40 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-012004-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Робота крана КС 45-74 код ДК 021:2015:45510000-5: Прокат підіймальних кранів із оператором

    Ім'я:
    Наталія Ковальчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380334235907 ЄДРПОУ:
    05384488
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009106-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Автотранспортні послуги (послуги автовишки)

    Ім'я:
    Інна Солоха
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569032392 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/osvitatsar/%d0%bf%d1%83%d0%b1%d0%bb%d1%96%d1%87%d0%bd%d1%96-%d0%b7%d0%b0%d0%ba%d1%83%d0%bf%d1%96%d0%b2%d0%bb%d1%96?authuser=0
    ЄДРПОУ:
    41428297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 594,82 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-009010-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Гук Юрій Андрійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444401345 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-008763-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Прокат підіймальних кранів із оператором (Послуги оренди автокрана з оператором)

    Ім'я:
    Страшинський Віктор Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442397844 ЄДРПОУ:
    42795490
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    480 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-006526-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги автовишки

    Ім'я:
    Наталія Цьопа
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975113608 ЄДРПОУ:
    26219760
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 400,02 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-03-006080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Послуги вантажного-спеціального автокрану 10-20Т-07, ЗИЛ з оператором

    Ім'я:
    Михайлов Олександр Вікторович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380487053453 ЄДРПОУ:
    05519847
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 800,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro