Мастильні матеріали для техніки JCB - 09210000-4 Мастильні засоби за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника. Закупівля проведена за постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі». Існує нагальна потреба здійсненні закупівлі у зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення відкритих торгів з особливостями.

Очікувана вартість

52 845,55 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
08804689
Веб сайт:
Адреса:
Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Маршала Бірюзова, 53
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Лілія Ільянова
Володіння мовою:
Телефон:
+380532567500
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

4001/2845Е Моторне масло 15W-40 (1000 л)

Код ДК 021:2015: 09211100-2 Моторні оливи

Кількість:

70 літр

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53
2

4000/2245Е Трансмісійне масло YH PLUS (1000 л)

Код ДК 021:2015: 09211400-5 Трансмісійні оливи

Кількість:

150 літр

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53
3

4000/2545 Масло трансмісійне Trans Fluid EP 10W (1000 л)

Код ДК 021:2015: 09211400-5 Трансмісійні оливи

Кількість:

45 літр

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 36007, Полтавська область, м. Полтава, вул. Решетилівська 53

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 20 трав. 2024 15:40
Електронний підпис 20 трав. 2024 15:42

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
52 845,55 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380444681110 ЄДРПОУ:
32828388
7
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

52 845,55 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області