Електромобіль Renault Kangoo (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2024-04-12-010607-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-04-12-010607-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

599 000,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05453947
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 11124, Житомирська область, Овруцький район, с.Селезівка
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Василенко Любов Адамівна
Володіння мовою:
Телефон:
380980679289
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Електромобіль Renault Kangoo

Код ДК 021:2015: 34115300-9 Транспортні засоби, що були у використанні

Кількість:

1 одиниця

Період доставки:

до 31 трав. 2024

Місце доставки:

Україна, 02000, Київська область, місто Київ, вулиця Юрія Шумського, 3

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 7 трав. 2024 16:36
Документи закупівлі 7 трав. 2024 15:24
Документи закупівлі 7 трав. 2024 15:24
Документи закупівлі 7 трав. 2024 15:24
Документи закупівлі 7 трав. 2024 15:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
599 000,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
МАРКУСЬ РОМАН ЮРІЙОВИЧ
E-mail: [email protected] Телефон: +380672648282 ЄДРПОУ:
2993015253

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

599 000,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Поліський природний заповідник

Вас може зацікавити

Ім'я:
ТАРАСОВА ТЕТЯНА ДМИТРІВНА
E-mail: [email protected] Телефон: 380978001140 ЄДРПОУ:
03363720

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

409 446,59 грн без ПДВ

Дивитись