Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34115300-9»
-
ID: UA-2026-08-26-010778-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)
Очікувана вартість1 040 087,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиVolkswagen Transporter (або еквівалент)
Оголошено6 серп. 15:15
Прийом пропозицій6 серп. 15:15 – 17 серп. 12:00Очікувана вартість391 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-007250-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)
Оголошено4 серп. 14:20
Прийом пропозицій4 серп. 14:20 – 12 серп. 18:00Очікувана вартість875 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-001938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАвтомобіль MAZ 437041
Ім'я:Мирончук Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380673805458 ЄДРПОУ:14153813Очікувана вартість80 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-004587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)
Оголошено16 лип. 12:29
Прийом пропозицій16 лип. 12:29 – 24 лип. 18:00Очікувана вартість875 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-29-009156-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиVolkswagen Transporter (або еквівалент)
Оголошено29 черв. 15:42
Прийом пропозицій29 черв. 15:42 – 7 лип. 12:00Очікувана вартість425 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-007224-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортний засіб, що був у використанні ( мікроавтобус Фольксваген Т5, Т6 (Transporter) (або еквівалент),
Ім'я:Андрієвський Володимир ЗахаровичE-mail: [email protected] Телефон: +380504448097 ЄДРПОУ:23521345Оголошено26 черв. 13:56
Прийом пропозицій26 черв. 13:56 – 4 лип. 09:00Очікувана вартість1 111 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-23-012431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегковий автомобіль Opel Zafira B 1.6i 16V
Очікувана вартість273 085,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-005850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажопасажирський фургон RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)
Оголошено19 черв. 12:17
Прийом пропозицій19 черв. 12:17 – 27 черв. 18:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-17-007155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль (вживаний) - VOLKSWAGEN GOLF (або еквівалент) (ДК 021:2015 34110000-1 Легкові автомобілі)
Оголошено17 черв. 13:35
Прийом пропозицій17 черв. 13:35 – 25 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-001501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиVolkswagen Transporter (або еквівалент)
Оголошено10 черв. 09:51
Прийом пропозицій10 черв. 09:51 – 20 черв. 12:00Очікувана вартість450 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-012755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛегковий автомобіль Opel Zafira B 1.6i 16V або 1.8i 16V (або еквівалент)
Оголошено9 черв. 17:02
Прийом пропозицій9 черв. 17:02 – 17 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість275 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-014428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015- 34110000-1 — Легкові автомобілі (Легковий автомобіль (з пробігом) – «Renault Duster» (або еквівалент))
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Оголошено4 черв. 21:06
Прийом пропозицій4 черв. 21:06 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-000867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегковий автомобіль Renault Duster, що був у використанні
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-013913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015- 34110000-1 — Легкові автомобілі (Легковий автомобіль (з пробігом) – «Renault Duster» (або еквівалент))
Ім'я:ГАННА ШЕРШНЬОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380953060446, +380958810039 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052962Оголошено13 трав. 22:22
Прийом пропозицій13 трав. 22:22 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість600 000,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-08-009030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортний засіб, що був у використанні (пасажирський мікроавтобус на 9 місць)
Оголошено8 трав. 14:26
Прийом пропозицій8 трав. 14:26 – 18 трав. 10:00Очікувана вартість670 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-009153-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтомобіль Toyota 4Runner, що був у використанні або еквівалент
Оголошено29 квіт. 15:19
Прийом пропозицій29 квіт. 15:19 – 7 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість880 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-06-012810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВантажопасажирський фургон RENAULT MASTER або еквівалент (вживане авто)
Оголошено6 квіт. 17:06
Прийом пропозицій6 квіт. 17:06 – 14 квіт. 18:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-24-014331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТранспортний засіб, що був у використанні (пасажирський мікроавтобус на 9 місць)
Оголошено24 бер. 17:10
Прийом пропозицій24 бер. 17:10 – 6 квіт. 10:00Очікувана вартість670 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-20-011834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛегкові автомобілі код ДК 34110000-1 (Транспортні засоби , що були у використанні)
Ім'я:Панасюк Галина АдамівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380332757510 Веб сайт: ЄДРПОУ:02225239Очікувана вартість359 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro