Легковий автомобіль, що був у використанні (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період
дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2024-04-11-012265-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2024-04-11-012265-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Легковий автомобіль, що був у використанні
Код ДК 021:2015:
34115300-9 Транспортні засоби, що були у використанні
|
Кількість: 1 одиниця |
Період доставки:
до 31 трав. 2024
|
Місце доставки: Україна, 19451, Черкаська область, Звенигородський р-н, селище міського типу Стеблів, вул. Партизанська, будинок 4 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 6 трав. 2024 11:35 | |
| Електронний підпис | 6 трав. 2024 11:40 | |
| Документи закупівлі | 6 трав. 2024 11:35 | |
| Документи закупівлі | 6 трав. 2024 11:35 | |
| Документи закупівлі | 6 трав. 2024 11:35 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Пропозиція
200 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту