Послуги користування спортивною спорудою у складі басейну та спортивного залу для проведення навчально - тренувального збору спортсменів збірної команди міста Києва з плавання (чоловіки, жінки) серед осіб з порушеннями слуху по підготовці до чемпіонату України (Відповідно до пп. 6 п. 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. N 1178 (без застосування порядку проведення відкритих торгів, Оголошення UA-2024-02-23-005854-a, Лот 2))

Очікувана вартість

35 350,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21565278
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексій Стрик
Володіння мовою:
Телефон:
380954543929
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги користування спортивною спорудою у складі басейну для проведення навчально - тренувального збору спортсменів міста Києва з плавання (чоловіки, жінки) по підготовці до чемпіонату України (3 доріжки, 7 днів)

Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом

Кількість:

2 година

Період доставки:

15 квіт. 2024 – 21 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 07402, Київська область, Бровари, вул. Шевченко, 10
2

Послуги користування спортивною спорудою у складі спортивного залу для проведення навчально - тренувального збору спортсменів міста Києва з плавання (чоловіки, жінки) по підготовці до чемпіонату України (7 днів)

Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом

Кількість:

1 година

Період доставки:

15 квіт. 2024 – 21 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 07402, Київська область, Бровари, вул. Шевченко, 10

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 18 квіт. 2024 19:01

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
35 350,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
24218689

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

35 350,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ»

Вас може зацікавити

Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі (Послуги з експлуатації локації для проведення турніру зі спортивної риболовлі)
Ім'я:
Денис Яблоновский
E-mail: [email protected] Телефон: +380632945013 ЄДРПОУ:
45774934

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

49 566,66 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з оренди місця для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Послуги з оренди місця для проведення Відкритого Кубку Києва та турніру серед дітей, юнаків та юніорів з кікбоксингу WAKO (ДК 021:2015 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом)
Ім'я:
Желепа Олександр
E-mail: [email protected] Телефон: 380930667999 ЄДРПОУ:
40687910

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

60 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Спортивно-оздоровчі послуги спортивного залу для футзалу/футболу та прилеглих приміщень для ДЮСШІ «Метеор»
Спортивно-оздоровчі послуги спортивного залу для футзалу/футболу та прилеглих приміщень для ДЮСШІ «Метеор»
Ім'я:
Жук Юлія
E-mail: [email protected] Телефон: 380444625922 ЄДРПОУ:
26476487

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

38 000,00 грн без ПДВ

Дивитись