Послуги користування спортивним тиром для проведення навчально-тренувального збору національної збірної команди України зі стрільби кульової серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 15 квітня по 28 квітня 2024 року (Відповідно до пп. 11 п. 13 постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. N 1178 (без застосування порядку проведення відкритих торгів) та Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2024 рік))

Очікувана вартість

134 400,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
21565278
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 01001, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 12
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Олексій Стрик
Володіння мовою:
Телефон:
380954543929
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Користування спортивним тиром (14 днів)

Код ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортом

Кількість:

6 година

Період доставки:

15 квіт. 2024 – 28 квіт. 2024

Місце доставки:

Україна, 02096, м. Київ, вул. Привокзальна, 12Б

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 16 квіт. 2024 20:54

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
134 400,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
36956782

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Немає завантажених документів

Пропозиція

134 400,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Київський міський центр з фізичної культури і спорту інвалідів «ІНВАСПОРТ»

Вас може зацікавити

ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Ім'я:
Денис Яблоновский
E-mail: [email protected] Телефон: +380632945013 ЄДРПОУ:
45774934

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

75 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Послуги з забезпечення організації та проведення чемпіонату з воркауту «Кубок міста Харкова 2026»
Ім'я:
Альона Дегтяренко
E-mail: [email protected] Телефон: 380677081636 ЄДРПОУ:
35859047

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

80 400,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Послуги з експлуатації спортивного залу та прилеглих приміщень для проведення тренувань ДЮСШ №1
Ім'я:
Кріль Олексій Олегович
E-mail: [email protected] Телефон: 380988862230 ЄДРПОУ:
32553644

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

200 000,00 грн без ПДВ

Дивитись