34710000-7-Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (DJI Mavic 3)
Не відбулись відкриті торги з особливостями UA-2024-02-15-012610-a (DJI Mavic 3)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
DJI Mavic 3 в повному комплекті виробника
Код ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
|
Кількість: 3 штука |
Період доставки:
до 8 бер. 2024
|
Місце доставки: Україна, Волинська область, с. Заброди |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 бер. 2024 19:25 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 бер. 2024 19:29 |
Пропозиція
183 000,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Забродівська сільська радаВас може зацікавити
187 242,00 грн без ПДВ
Дивитись139 832,34 грн без ПДВ
Дивитись254 700,00 грн без ПДВ
Дивитись