Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «34710000-7»
-
ID: UA-2026-09-04-009310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4T
Оголошено4 вер. 14:36
Прийом пропозицій4 вер. 14:36 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4E (CP.EN.00000574.02)
Оголошено4 вер. 13:01
Прийом пропозицій4 вер. 13:01 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-004509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери
Оголошено4 вер. 11:28
Прийом пропозицій4 вер. 11:28 – 9 вер. 11:25 -
ID: UA-2026-09-04-003533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБезпілотні літальні апарати мультироторного типу (FPV)
Оголошено4 вер. 11:00
Прийом пропозицій4 вер. 11:00 – 9 вер. 10:56 -
ID: UA-2026-09-04-003390-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено4 вер. 10:58
Прийом пропозицій4 вер. 10:58 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-04-000139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4E (CP.EN.00000574.02); Квадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)
Оголошено4 вер. 08:08
Прийом пропозицій4 вер. 08:08 – 9 вер. 08:02 -
ID: UA-2026-09-03-014019-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)
Оголошено3 вер. 17:27
Прийом пропозицій3 вер. 17:27 – 8 вер. 04:00 -
ID: UA-2026-09-03-013860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Avata 360 Fly More Combo DJI RC 2 (CP.FP.00000317.01)
Оголошено3 вер. 17:37
Прийом пропозицій3 вер. 17:37 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів, Matrice 4, Autel 4T/4N, Mavic 3
Оголошено3 вер. 16:43
Прийом пропозицій3 вер. 16:43 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелер для дрона Autel 4T/4N Series (Пара) 1158 СCW\CW згідно коду ДК 021:2015 - 34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено3 вер. 16:39
Прийом пропозицій3 вер. 16:39 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКомплект пропелерів DJI Matrice 4 (CP.EN.00000557.01) згідно коду ДК 021:2015 - 34710000-7 – Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
Оголошено3 вер. 16:11
Прийом пропозицій3 вер. 16:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПромисловий квадрокоптер
Оголошено3 вер. 16:04
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 10 жовт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери
Оголошено3 вер. 15:30
Прийом пропозицій3 вер. 15:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-010301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів
Оголошено3 вер. 15:11
Прийом пропозицій3 вер. 15:11 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-008514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4T
Оголошено3 вер. 14:19
Прийом пропозицій3 вер. 14:19 – 8 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-006225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКвадрокоптер DJI Matrice 4T
Оголошено3 вер. 12:38
Прийом пропозицій3 вер. 12:38 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-005490-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптери
Ім'я:Погорєлов Олександр ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380687284130 ЄДРПОУ:26621254Оголошено3 вер. 12:05
Прийом пропозицій3 вер. 12:05 – 11 вер. 12:07 -
ID: UA-2026-09-03-003512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для дронів
Оголошено3 вер. 11:01
Прийом пропозицій3 вер. 11:01 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-014049-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКвадрокоптер DJI Matrice 4T (CP.EN.00000546.02)
Оголошено2 вер. 20:01
Прийом пропозицій2 вер. 20:01 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПропелери для DJI Matrice 4
Оголошено2 вер. 19:10
Прийом пропозицій2 вер. 19:10 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення