Послуги з охорони публічного порядку на об'єктах комунальної власності Виконавчого комітету Костянтинівської міської ради

Очікувана вартість

419 200,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
04052790
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 85114, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. Олекси Тихого, буд. 260
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Аліна Подставкіна
Володіння мовою:
Телефон:
+380952205462
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Послуги з охорони публічного порядку на об'єктах комунальної власності Виконавчого комітету Костянтинівської міської ради

Код ДК 021:2015: 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2024

Місце доставки:

Україна, 85114, Донецька область, м. Костянтинівка, Олекси Тихого, 260

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Електронний підпис 16 січ. 2024 14:37
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24
Не вказано 15 січ. 2024 13:24

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
419 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

ЄДРПОУ:
40109084
5
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Підписаний договір 16 січ. 2024 14:37

Пропозиція

419 200,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОСТЯНТИНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Обґрунтування причини проведення закупівель

Дата:
15 січ. 2024 12:45
Опис:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість ... Розгорнути
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 5 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Згорнути

Вас може зацікавити

код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр. Металургів, 9)
код ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги»...
Ім'я:
Оксана ДВОРЕЦЬКА
E-mail: [email protected] Телефон: +380952847624 ЄДРПОУ:
05498677
6
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

460 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Харків (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Харків (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та ...
Ім'я:
Оксана Войтюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
42334163
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

457 037,00 грн без ПДВ

Дивитись
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Суми (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку)
Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку у приміщеннях у м. Суми (послуги з охорони з використанням нарізної вогнепальної зброї (75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та гр...
Ім'я:
Оксана Войтюк
E-mail: [email protected] Телефон: +380532641222 ЄДРПОУ:
42334163
9
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

350 213,00 грн без ПДВ

Дивитись