Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «75240000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-007350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони території, майна та громадського порядку поліклініки КНП «Міська лікарня екстреної та швидкої медичної допомоги» ЗМР, за адресою: м. Запоріжжя, пр.
Металургів, 9) Оголошено2 вер. 13:59
Прийом пропозицій2 вер. 13:59 – 18 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-05-15-008459-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 :75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з фізичної охорони приміщення комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» Рівненської обласної ради (за адресою: м. Рівне,
вул.Київська,78Г )) Ім'я:Людмила РоманчукE-mail: [email protected] Телефон: +380362643715, +380362281692 ЄДРПОУ:02000010Оголошено15 трав. 14:09
Прийом пропозицій15 трав. 14:09 – 13 серп. 23:00 -
ID: UA-2026-02-19-015061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з охорони публічної безпеки і порядку для облаштування приміщень для розміщення внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб
Оголошено19 лют. 21:31
Прийом пропозицій19 лют. 21:31 – 17 бер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-012113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території та в приміщеннях замовника
Очікувана вартість118 560,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-004237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод національного класифікатора України ДК 021:2015 “Єдиний закупівельний словник” - 75240000-0 Послуги із забезпечення громадської безпеки,охорони правопорядку та громадського порядку (Послуги з охорони публічної безпеки і порядку на території (об'єкті) Замовника,що розташований за
адресою:м.Сокаль) Очікувана вартість397 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-014578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьпереговорна процедураПослуги з безпеки та порядку на об’єктах ДпРЦОЯО – пунктах тестування для проведення у 2026 році спеціально організованих сесій єдиного вступного іспиту для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра, доктора філософії, доктора мистецтва в м.Дніпро
Очікувана вартість8 175,00 грн
без ПДВАктивна -
ID: UA-2026-09-03-013999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони приміщень, а саме: послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території і в приміщеннях Славутицького ліцею "БезМеж"
Очікувана вартість114 750,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “75240000-0“ Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (забезпечення публічної безпеки і порядку в пунктах проведення спеціально організованих сесій єдиного вступного іспиту для вступу на навчання для здобуття ступення магістра, доктора
філософії, доктора мистецтв у 2026 році в Чернігівській області) Очікувана вартість1 962,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “75240000-0“ Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (забезпечення публічної безпеки і порядку в пунктах проведення спеціально організованих сесій єдиного вступного іспиту для вступу на навчання для здобуття ступення магістра, доктора
філософії, доктора мистецтв у 2026 році в Черкаській області) Очікувана вартість2 616,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони публічної безпеки і порядку
Очікувана вартість182 160,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011428-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 “75240000-0“ Послуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку (забезпечення публічної безпеки і порядку в пунктах проведенняспеціально організованих сесій єдиного вступного іспиту для вступу на навчання для здобуття ступення магістра, доктора
філософії, доктора мистецтв у 2026 році в місті Києві) Очікувана вартість20 274,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-005436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Городоцького ліцею №3 за адресою м. Городок вул. Київська, 13а
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість82 133,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Опорного закладу Городоцького ліцею №4 за адресою м. Городок вул. Київська, 20
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість82 133,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-004089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території Городоцького ліцею №3 за адресою м. Городок вул. Київська, 13а
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість82 133,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з охорони публічної безпеки і порядку на території об’єкта
Очікувана вартість192 128,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014172-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхорона громадського порядку та недопущення правопорушень з боку третіх осіб в приміщенні школи №33, що розташована за адресою: м. Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 13
Очікувана вартість43 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013581-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку та громадського порядку.
Очікувана вартість300 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпостереження за станом засобів сигналізації та ручними системами тривожної сигналізації, що встановленні на об’єкті з реагуванням наряду поліції охорони
Очікувана вартість42 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-012228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із забезпечення громадської безпеки, охорони правопорядку, громадського порядку та безпекового освітнього середовища на території та в приміщеннях Замовника
Ім'я:Оксана ЗаруцькаE-mail: [email protected] Телефон: +380976845514, +380412558505 ЄДРПОУ:04348444Очікувана вартість99 225,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011253-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення охоронно-профілактичних заходів (демонстративного під’їзду)
Очікувана вартість124 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro