Апарат для мийки деталей і агрегатів (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-11-13-013282-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-11-13-013282-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі)

Очікувана вартість

395 000,00 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744
Код ЄДРПОУ:
08088626
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 222
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Роман КОСТЕНКО
Володіння мовою:
Телефон:
+380935441766
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Апарат для мийки деталей і агрегатів KSP WM1250

Код ДК 021:2015: 42924730-5 Апарати для миття водою під тиском

Кількість:

1 комплект

Період доставки:

до 20 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, місто Черкаси

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 лист. 2023 12:25

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
395 000,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Телефон: +380964651814 ЄДРПОУ:
38405039

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Пропозиція

395 000,00 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1744

Вас може зацікавити

Ваги лабораторні, ваги товарні, ваги кранові, мийка високого тиску, комплектуючі до мийки
Ваги лабораторні, ваги товарні, ваги кранові, мийка високого тиску, комплектуючі до мийки
Ім'я:
Кучерук Олена Миколаївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
40538421
12
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

325 383,50 грн без ПДВ

Дивитись
Мийки високого тиску з дизельним підігрівом води
Мийки високого тиску з дизельним підігрівом води
Ім'я:
Олег Варещук
E-mail: [email protected] Телефон: +380677449592 ЄДРПОУ:
26639679

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

340 000,00 грн з ПДВ

Дивитись