Монокуляр тепловізійний GUIDE TrackIR Pro 35, Прилад нічного бачення WildGuarder GuaGuarder OWLER1 (Код за ДК 021:2015: 38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади)
(закупівля здійснюється із застосуванням виключення відповідно до підпункту 4 пункту 13
Постанови від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» в рамках програми з підтримки Збройних Сил України з надання допомоги на терміновий запит військової частини, яка приймає активну участь у виконанні завдань згідно бойових розпоряджень на території Херсонської області) та пп. 2 п. 13 Особливостей, де встановлено, що для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли замовник або його відокремлений підрозділ, що здійснює закупівлю згідно з абзацом другим пункту 15 цих особливостей, перебуває на території активних бойових дій, які не були завершені на дату укладення договору про закупівлю (населений пункт Чорнобаївка наявний у Переліку серед територій, на яких ведуться активні бойові дії)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Монокуляр тепловізійний GUIDE TrackIR Pro 35
Код ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
|
Кількість: 16 штуки |
Період доставки:
31 жовт. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
| 2 |
Прилад нічного бачення WildGuarder GuaGuarder OWLER1
Код ДК 021:2015:
38630000-0 Астрономічні та оптичні прилади
|
Кількість: 10 штуки |
Період доставки:
31 жовт. 2023 – 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, 75024, Херсонська область, село Чорнобаївка, вулиця Соборна, 44 |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 8 лист. 2023 11:36 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 8 лист. 2023 11:36 | |
| Не вказано | 8 лист. 2023 11:36 |
Пропозиція
1 570 100,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника Чорнобаївська сільська радаВас може зацікавити
998 700,00 грн без ПДВ
Дивитись2 142 400,00 грн без ПДВ
Дивитись