ДК 021:2015: код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Акредитація освітньої програми «Політична філософія» спеціальність 033 Філософія Рівень вищої освіти – Другий (магістерський), Ідентифікатор ОП у ЄДЕБО - 20418)

Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Місцезнаходження: бул. Шевченка 460, Черкаси, Черкаська область, Україна, 18006. Процедура закупівлі - звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля здійснюється шляхом укладання договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до п. 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (а саме п.п. 5) роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.)

Очікувана вартість

67 540,04 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
05390336
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 18006, Черкаська область, Черкаси, бул. Шевченка 460
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Павлова Анастасія Ігорівна ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380472513672
E-mail:
Факс:
+380472710095

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Акредитація освітньої програми «Політична філософія» спеціальність 033 Філософія Рівень вищої освіти – Другий (магістерський), Ідентифікатор ОП у ЄДЕБО - 20418

Код ДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій

Кількість:

1 послуга

Період доставки:

до 31 груд. 2023

Місце доставки:

Україна, 18000, Черкаська область, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 460

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
67 540,04 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є будь-який предмет закупівлі, крім товарів та робіт, в тому числі транспортні послуги, освоєння технологій, наукові дослідження, науково-дослідницькі, дослідно-конструкторські розробки, медичне та побутове обслуговування, лізинг, оренду (оренда), а також фінансові та консультаційні послуги, поточний ремонт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Хименко Олександр Анатолійович
Телефон: 0442290313 ЄДРПОУ:
40927307

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 17 жовт. 2023 15:05

Пропозиція

67 540,04 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Черкаський державний технологічний університет

Вас може зацікавити

Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Ім'я:
Петренко Сергій Юрійович
E-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:
+380444264502
ЄДРПОУ:
43348622

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

125 000,00 грн без ПДВ

Дивитись