Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «98110000-7»
-
ID: UA-2026-09-01-010089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги щодо цілодобового обслуговування операторами автономної котельні Підприємства
Ім'я:Мерещенко Наталя ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0630317784 Веб сайт: ЄДРПОУ:03190320Оголошено1 вер. 16:32
Прийом пропозицій1 вер. 16:32 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-013016-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Ім'я:Петренко Сергій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444267741 Факс:+380444264502ЄДРПОУ:43348622Оголошено31 серп. 20:22
Прийом пропозицій31 серп. 20:22 – 8 вер. 20:23 -
ID: UA-2026-09-04-010861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги із побудови сценічної конструкції та забезпечення світловим обладнанням для зйомок фіналу Національного відбору на Дитячий пісенний конкурс Євробачення - 2026
Очікувана вартість2 525 919,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-002121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Очікувана вартість110 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-000504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з переоформлення сертифіката про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти
Очікувана вартість6 917,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПідтвердження компетентності як аудитора (Воропаєв В.М.,Матрос НА, Сочинська Н.Г., Романенко І.М.)
Очікувана вартість20 240,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення контролю за особистим кабінетом Замовника с.Верхній Бишкин офіс старости
Ім'я:Маргарита КалашникE-mail: [email protected] Телефон: +380663620258 Веб сайт: ЄДРПОУ:44377675Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-000273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗдійснення контролю за особистим кабінетом Замовника с.Киселі офіс старости
Ім'я:Маргарита КалашникE-mail: [email protected] Телефон: +380663620258 Веб сайт: ЄДРПОУ:44377675Очікувана вартість27 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-013187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипредставництво інтересів роботодавця та захисту його законних прав в соціальному діалозі та колективних переговорах на галузевому рівні відповідно до діючого законодавства
Ім'я:Горбаченко Марина РусланівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976456208 ЄДРПОУ:32018333Очікувана вартість8 923,73 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуга з переоформлення сертифіката про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти)
Ім'я:Бабенко Ірина ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444565205,380444565345,380983362727 ЄДРПОУ:02544537Очікувана вартість1 729,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги з проведення санітарно-гігієнічних досліджень хімічних, фізичних, психофізіологічних факторів виробничого серидовища та трудового процесу з метою атестації робочих місць за умовами праці, згідно з затвердженим Переліком професій, які підлягають атестації у 2026 році (в кількості 2 робочих
місць) для працівників ДП "Львівстандартметрологія" Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Очікувана вартість2 594,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-004164-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОрганізація і проведення домашніх матчів обласних змагань з футболу сезону 2026/2027 років серед дорослих команд Третьої ліги.
Очікувана вартість55 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПослуга з переоформлення сертифіката про акредитацію освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти
Ім'я:Мамаєвська Людмила ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380991799677 ЄДРПОУ:34639115Очікувана вартість6 052,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009456-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипослуги з переоформлення сертифіката про акредитацію Замовника (напряму підготовки, спеціальності), код ДК 021:2015 (CPV) : 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій
Ім'я:Гошовський Віталій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380342596056 ЄДРПОУ:02125266Очікувана вартість1 729,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (98113000-8 Послуги спеціалізованих організацій)
Очікувана вартість221 338,42 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахист інтересів Роботодавця
Очікувана вартість1 167,35 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-005674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Незалежна оцінка ринкової вартості автомобілів філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість45 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003266-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнформаційні послуги з розповсюдження офіційних електронних текстів наукової документації
Ім'я:Станішевська Любов ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380938439766 ЄДРПОУ:44768034Очікувана вартість4 902,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТехнічне забезпечення заходів звуковим забезпеченням та технічним обладнанням
Очікувана вартість340 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro