ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму ( S-подібна блокуюча пластина для ключиці (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Динамічна компресійна блокуючи пластина для верхніх кінцівок (титанова)(НК 024:2023- 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Надпателярний гомілковий стержень UMP, титан (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується); Проксимальна плечова мищелкова блокуюча пластина (Філос) (титанова) (НК 024:2023 -61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Поліаксіальна дистальна променева блокуюча пластина (титанова) (НК 024:2023-61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Дистальна латеральна стегнова блокуючи пластина (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Проксимальна латеральна блокуюча пластина для великогомілкової кістки (титанова) ( НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Дистальна медіальна блокуюча пластина для великогомілкової кістки (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); L-подібнамедіальнаблокуюча пластина для великогомілковоїкістки (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набірмедичнихвиробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Двогвинтовий цефаломедулярний стержень для проксимального відділу стегна UMP титан (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується); PFNA система блокуючого стержня, титан (комплект) (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується, НК 024:2023 – 56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); Блокуюча пластина для великогомілкової кістки, титан (НК 024:2023 -61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); 1/3 трубчаста блокуючи пластина (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); 3.5мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); 5.0 мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); 2.7 мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); Система FNS, титан (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний)

Мова тендерної пропозиції – українська.

Очікувана вартість

395 200,00 грн

з ПДВ
Скасована
Перегляд
Прийом пропозицій

з 22 вер. 2023 17:04

до 30 вер. 2023 00:00

Аукціон
не було
Кваліфікація
не було
Пропозиції розглянуто
не було
Подання пропозицій:
22 вер. 2023 17:04 – 30 вер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Період уточнень:
22 вер. 2023 17:04 – 27 вер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Відповіді на питання до:
30 вер. 2023 00:00
Оскарження умов тендера:
22 вер. 2023 17:04 – 27 вер. 2023 00:00

Зверніть увагу!

00:00 - мається на увазі початок доби, а не їх завершення

Дата останніх змін умов тендера:
22 вер. 2023 17:06

Показати всі важливі дати

Приховати дати

Причина скасування закупівлі

Причина

неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері державних закупівель

Пояснення

Під час публікації річного плану та тендерної документації у таблиці медико-технічні вимоги Додатку 2 до тендерної документації було допущено та виявлено помилку, а саме: прописано назву виробника, що унеможливлює подальше продовження проведення процедури відкритих торгів.

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 28 вер. 2023 13:07
Не вказано 28 вер. 2023 13:05

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
42631325
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 44700, Волинська область, м. Володимир, вул. Шпитальна, буд. 20
Рейтинг:
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тетяна Володимирівна Ващук (Цьось)
Володіння мовою:
Телефон:
+380632127397
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список лотів

Назва Очікувана вартість Статус
1

ДК 021:2015: 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму ( S-подібна блокуюча пластина для ключиці (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Динамічна компресійна блокуючи пластина для верхніх кінцівок (титанова)(НК 024:2023- 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Надпателярний гомілковий стержень UMP, титан (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується); Проксимальна плечова мищелкова блокуюча пластина (Філос) (титанова) (НК 024:2023 -61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Поліаксіальна дистальна променева блокуюча пластина (титанова) (НК 024:2023-61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Дистальна латеральна стегнова блокуючи пластина (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Проксимальна латеральна блокуюча пластина для великогомілкової кістки (титанова) ( НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Дистальна медіальна блокуюча пластина для великогомілкової кістки (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); L-подібнамедіальнаблокуюча пластина для великогомілковоїкістки (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набірмедичнихвиробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); Двогвинтовий цефаломедулярний стержень для проксимального відділу стегна UMP титан (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується); PFNA система блокуючого стержня, титан (комплект) (НК 024:2023 - 32854 - Стрижень кістковий ортопедичний, що не розсмоктується, НК 024:2023 – 56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); Блокуюча пластина для великогомілкової кістки, титан (НК 024:2023 -61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); 1/3 трубчаста блокуючи пластина (титанова) (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний); 3.5мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); 5.0 мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); 2.7 мм Самонарізний блокуючий шуруп (титан) (НК 024:2023 -56642 - Нестерильний нерозсмоктний ортопедичний кістковий ґвинт); Система FNS, титан (НК 024:2023 - 61574 Набір медичних виробів для фіксації перелому кістки пластиною, що не розсмоктується, нестерильний)

Перейти до лоту

Очікувана вартість

395 200,00 грн з ПДВ

Статус:

активно

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 вер. 2023 17:06
Документи закупівлі 22 вер. 2023 17:04
Вимоги до учасника закупівлі
9 вимог
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів

Загальна інформація

Опис

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку або керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Хто підтверджує

учасник

Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої не знято або не погашено в установленому законом порядку

Керівник учасника процедури закупівлі не був засуджений за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якого не знято або не погашено в установленому законом порядку

Вчинення економічних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Хто підтверджує

учасник

Суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів

Вчинення корупційних правопорушень

Загальна інформація

Опис

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення. Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Хто підтверджує

учасник

Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією

Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Загальна інформація

Опис

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Хто підтверджує

учасник

Керівника учасника процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов’язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми

Порушення справ про банкрутство

Загальна інформація

Опис

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Хто підтверджує

учасник

Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура

Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником

Загальна інформація

Опис

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Хто підтверджує

замовник

Тендерна пропозиція подана учасником процедури закупівлі, який є пов’язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника

Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника

Загальна інформація

Опис

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Хто підтверджує

замовник

Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо наймання на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі

Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі

Загальна інформація

Опис

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Хто підтверджує

учасник

Правові обґрунтування

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)

Учасник процедури закупівлі або кінцевий бенефіціарний власник, член або учасник (акціонер) юридичної особи — учасника процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції", крім випадку, коли активи такої особи в установленому законодавством порядку передані в управління АРМА

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції

Загальна інформація

Хто підтверджує

учасник

Мова тендерної пропозиції українська

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
395 200,00 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Послідовний порядок розгляду пропозицій:
Да
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛОДИМИРСЬКЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ" ВОЛОДИМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Вас може зацікавити

Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (код НК 024:2023 – 47030 - Штучні зв’язки); Універсальна система відновлення меніска (код НК 024:2023 – 47030 - Штучні зв’язки), за кодом ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Система шовної фіксації для пластики передньої хрестоподібної зв’язки (код НК 024:2023 – 47030 - Штучні зв’язки); Універсальна система відновлення меніска (код НК 024:2023 – 47030 - Штучні зв’язки), за кодом ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування...
Ім'я:
Олена Шинкарук
E-mail: [email protected] Телефон: +380639412878 Веб сайт: ЄДРПОУ:
01984624
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

234 450,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплекти для артроскопічної пластики ПХЗ – 6 найменувань (Код НК 024:2023 47030 - Штучні зв`язки) Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d7 х 23 мм / інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d7 х 28 мм; Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d8 х 23 мм / інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d8 х 28 мм; Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d9 х 23 мм / інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d9 х 28 мм; Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - система шовної фіксації тип Endobutton /інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d7 х 28 мм; Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - Система шовної фіксації тип Endobutton /інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d8 х 28 мм; Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - Система шовної фіксації тип Endobutton /інтерферентний гвинтовий фіксатор канюльований PEEK d9 х 28 мм.
ДК 021:2015 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплекти для артроскопічної пластики ПХЗ – 6 найменувань (Код НК 024:2023 47030 - Штучні зв`язки) Комплект для артроскопічної пластики ПХЗ - інтерферентний гвинтовий...
Ім'я:
Валентина Скубенич
E-mail: [email protected] Телефон: +380508229039 ЄДРПОУ:
01992156
3
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

472 579,33 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Судинний протез, форма: протези прямі, товщина стінки: 0.35 мм, вид протезу: неткані, тип судинного протезу за функцією: венозний, артеріальний)
ДК 021:2015 33180000-5 - Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Судинний протез, форма: протези прямі, товщина стінки: 0.35 мм, вид протезу: неткані, тип судинного протезу за функцією: венозний, артеріальний)
Ім'я:
Максим Журавель
E-mail: [email protected] Телефон: +380442065004 Веб сайт: ЄДРПОУ:
26385055
8
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

347 202,26 грн без ПДВ

Дивитись