Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33180000-5»
-
ID: UA-2026-09-04-013677-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015:33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму" (Дефібрилятор; НК 024:2023:48047 "Неакумуляторний автоматичний зовнішній дефібрилятор")
Оголошено4 вер. 19:44
Прийом пропозицій4 вер. 19:44 – 20 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-04-007229-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТотальний ендопротез колінного суглоба універсальний
Оголошено4 вер. 13:17
Прийом пропозицій4 вер. 13:17 – 21 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-04-006979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТотальні ендопротези кульшового суглобу безцементної фіксації з парою тертя кераміка-поліетилен, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4, Тотальні ендопротези колінного суглобу цементної фіксації, Код НК 024:2023 – 33181, ДК 021:2015: 33184100-4
Оголошено4 вер. 13:03
Прийом пропозицій4 вер. 13:03 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-006894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДезінфекційні засоби для апаратів гемодіалізу (Citrosteril) (зг. СЗ №823 вх.633 зав. відділенням амбулаторного діалізу Т.МОРОЗ)
Оголошено4 вер. 13:00
Прийом пропозицій4 вер. 13:00 – 9 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-003255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНабори для проведення безперервної ниркової замісної терапії: стерильний набір для безперервної ниркової замісної терапії, з магістралями та гемофільтром площею 1,8 м², для видалення цитокінів та ендотоксинів, сумісний з апаратом MultiFiltrate PRO (НК 024:2023 – 58093 Набір для проведення
гемодіалізу), Мішок для збору фільтрату: об'єм 10 л, сумісний з апаратами MultiFiltrate, MultiFiltrate PRO (НК 024:2023 - 58868 — Мішок для збирання зайвої рідини з екстракорпорального контуру нестерильний), Розчини для подовженого діалізу: розчин об'ємом 5 л, Na⁺ 133 ммоль/л, K⁺ 2 ммоль/л, Mg²⁺ 0,75 ммоль/л, Cl⁻ 116,5 ммоль/л, HCO₃⁻ 20 ммоль/л, глюкоза 1 г/л, сумісний з апаратами MultiFiltrate, MultiFiltrate PRO (НК 024:2023 - 45815 Розчин для цитратної антикоагуляції), Розчини для регіонарної антикоагуляції для подовженого діалізу: розчин, об'єм 1,5 л, цитрат натрію 136 ммоль/л, сумісний з апаратами MultiFiltrate, MultiFiltrate PRO (НК 024:2023 - 61616 — Розчин для гемодіалізу). Оголошено4 вер. 10:52
Прийом пропозицій4 вер. 10:52 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-001958-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 — 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму: Комплект пластина шийна переднього доступу з комплектом гвинтів до неї (НК 024:2023 46653 — Пластина для спінального фіксування, що не розсмоктується; 46651 — Спінальний кістковий гвинт, що не розсмоктується, НК
031:2024 – Р09120503) Оголошено4 вер. 10:03
Прийом пропозицій4 вер. 10:03 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014126-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)
Оголошено3 вер. 17:37
Прийом пропозицій3 вер. 17:37 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-013018-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПротезно-ортопедичні вироби (Блокуючий стегновий мультифункціональний стрижень ЕКСПЕРТ: правий, L стрижня 320-440мм, Ø стрижня 9-12мм, L гвинта 22-60мм (крок 2мм), Ø гвинта 3,9-4,9мм (крок 1мм), L заглушки 15мм (крок 5мм), Ø гвинта-стяжки 6,4мм, L гвинта-стяжки 55-110мм; Блокуючий стегновий
мультифункціональний стрижень ЕКСПЕРТ: лівий, L стрижня 320-440мм, Ø стрижня 9-12мм, L гвинта 22-60мм (крок 2мм), Ø гвинта 3,9-4,9мм (крок 1мм), L заглушки 15мм (крок 5мм), Ø гвинта-стяжки 6,4мм, L гвинта-стяжки 55-110мм; Мультиблокуючий великогомілковий канюльований стрижень: анодований, титановий сплав, виконання: універсальне, L стрижня 270-375мм, Ø стрижня 8-11мм, L гвинта 22-60мм (крок 2мм), Ø гвинта 3,9-4,9мм (крок 1мм), L заглушки 15мм (крок 5мм)) Оголошено3 вер. 16:34
Прийом пропозицій3 вер. 16:34 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012574-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Система кохлеарної імплантації, призначена для компенсації глухоти)
Оголошено3 вер. 16:17
Прийом пропозицій3 вер. 16:17 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-004476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Витратні матеріали для ниркового діалізу»
Ім'я:Олександра СоломанчукE-mail: [email protected] Телефон: +380332773111 Веб сайт: ЄДРПОУ:01983163Оголошено3 вер. 11:30
Прийом пропозицій3 вер. 11:30 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-003417-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКомплекти пластин і гвинтів для остеосинтезу (НК 024:2023: 61574) (33183000-6) ДК 021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено3 вер. 10:58
Прийом пропозицій3 вер. 10:58 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-012442-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДіалізатор середньопотоковий, ефективна площа поверхні мембрани: 1,8-1,9 м², коефіцієнт ультрафільтрації 15-40 мл/год; Діалізатор середньопотоковий, ефективна площа поверхні мембрани: 2,0-2,1 м², коефіцієнт ультрафільтрації 15-40 мл/год; Діалізатор високопотоковий, ефективна площа поверхні
мембрани: 1,8-1,9 м², коефіцієнт ультрафільтрації 30-124 мл/год ; Кровопровідна магістраль для проведення гемодіалізу, внутрішній діаметр насосного сегменту: 8мм, тип доступу: артеріальна/венозна, з’єднання: Luer Lock, кольорове кодування, сумісність з апаратом: Nipro Surdial X ; Кровопровідна магістраль для проведення гемодіафільтрації,тип доступу: артеріальна/венозна, з’єднання: Luer Lock, кольорове кодування, сумісність з апаратом: Nipro Surdial ; Голка для проведення гемодіалізу, розмір голки 16 G, довжина трубки 150 мм, крило: поворотне,тип доступу: венозна, з кольоровим маркуванням; Голка для проведення гемодіалізу, тип доступу: артеріальна, розмір голки 16G, довжина трубки 150 мм, крило: поворотне, з кольоровим маркуванням; Порошковий картридж основного компоненту, вміст сухого бікарбонату: 750 грам, сумісність з апаратом для гемодіалізу: SurdialX, AK98, B.Braun Dialog+/Dialog+ online/Dialog iQ, Nipro Surdial 55Plus, Artis, Formula 2000, Formula Therapy; Концентрат кислотного компоненту з глюкозою, Cl-109 ммоль/л, K+2 ммоль/л, Ca++ 1.5 ммоль/л, CH3COO- 3 ммоль/л, Mg++ 0.5 ммоль/л, Na++ 138 ммоль/л, пропорція змішування (розведення): 1+34, концентрація глюкози 1.0 г/л Оголошено2 вер. 16:42
Прийом пропозицій2 вер. 16:42 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАпарати для підтримування функції нирок (33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код НК 034:2024 - Z120202)
Оголошено2 вер. 16:28
Прийом пропозицій2 вер. 16:28 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-005443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСтрижні та гвинти для проведення остеостинтезу (НК 024:2023: 56644) (33183300-9); Стрижні та гвинти для проведення остеостинтезу (НК 024:2023: 56644 (33183300-9); Стрижні та гвинти для проведення остеостинтезу (НК 024:2023: 56644) (33183300-9); Кісткові гвинти (НК 024:2023: 46646) (33183300-9) ДК
021:2015: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму Оголошено2 вер. 12:23
Прийом пропозицій2 вер. 12:23 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-009182-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник: 33180000-5 — Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя метал-поліетилен, тотальний ендопротез кульшового суглоба безцементний з парою тертя кераміка-поліетилен, тотальний
ендопротез колінного суглоба цементної фіксації) Оголошено1 вер. 15:56
Прийом пропозицій1 вер. 15:56 – 17 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-012634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМедичні вироби - ендопротези суглобів
Оголошено31 серп. 19:10
Прийом пропозицій31 серп. 19:10 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0908 – Протези кульшового суглоба; код НК 031: 2024 «Національна номенклатура медичних виробів» – P0909 – Колінні протези
Оголошено31 серп. 17:52
Прийом пропозицій31 серп. 17:52 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-31-010202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Оголошено31 серп. 16:22
Прийом пропозицій31 серп. 16:22 – 10 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-08-31-010175-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАпаратура для підтримування фізіологічних функцій організму, код за ДК 021:2015: 33180000-5 ( НК 024:2023 : 17643 - ЕКСТРАКОРПОРАЛЬНІ МЕМБРАННІ ОКСИГЕНАТОРИ 62085 Контур екстракорпоральної серцево-легеневої допоміжної системи)
Оголошено31 серп. 16:21
Прийом пропозицій31 серп. 16:21 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-009654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
Оголошено31 серп. 16:04
Прийом пропозицій31 серп. 16:04 – 11 вер. 10:00