Деревина твердих порід за кодом ДК 021:2015:03410000-7 Деревина
За результатами проведення процедури відкритих торгів (з особливостями) на закупівлю деревини твердих порід за кодом ДК 021:2015:03410000-7 Деревина очікуваною вартістю закупівлі 168`500 грн. 00 коп. Ідентифікатор закупівлі UA-2023-08-08-011177-a,
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Деревина твердих порід за кодом ДК 021:2015:03410000-7 Деревина
Код ДК 021:2015:
03418100-4 Деревина твердих порід
|
Кількість: 141 метри кубічні |
Період доставки:
до 29 жовт. 2023
|
Місце доставки: Україна, 32300, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Заводська, 6А |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 6 вер. 2023 12:44 | |
| Не вказано | 6 вер. 2023 12:36 |
Умови оплати
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 6 вер. 2023 12:43 |
Пропозиція
168 500,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту