Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «03418100-4»
-
ID: UA-2026-08-31-013667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБрус 3000*100*100мм; брус 3000*100*80мм; брус лавочний 2700*50*40мм; брус лавочний 2400*50*40мм; брус лавочний 2700*90*35мм; брус лавочний 2600*60*40мм; дошка 3000*90*20 мм; дошка 2000*90*20 мм; дошка 2000*150*40 мм; дошка 1000*100*40 мм; дошка 3000*90*20мм; дошка 2000*90*20мм; дошка 1000*110*40мм;
дошка 1000*130*40мм Оголошено31 серп. 23:14
Прийом пропозицій31 серп. 23:14 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-008116-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 03410000-7 «Деревина» (Деревина дров’яна промислового використання твердолистяних порід)
Ім'я:Зінченко Анатолій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380632485233 ЄДРПОУ:04411183Оголошено31 серп. 15:26
Прийом пропозицій31 серп. 15:26 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-003669-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрова паливні твердих порід
Оголошено27 серп. 11:24
Прийом пропозицій27 серп. 11:24 – 4 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-01-011228-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБруски обрізні для виготовлення огорожі
Очікувана вартість99 539,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина дров'яна НП 1 група (ДК 021:2015:03418100-4 Деревина твердих порід)
Очікувана вартість99 222,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина дров’яна твердої та м’якої породи
Очікувана вартість427 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревина твердих порід (дрова твердих порід (дуб, бук, граб))
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено24 серп. 10:59
Прийом пропозицій24 серп. 10:59 – 1 вер. 16:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-004518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями03410000-7 - Деревина (Деревина дров’яна непромислового використання 1 група, неколота)
Ім'я:Анастасія ЛямченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380991250371 Веб сайт: ЄДРПОУ:03189239Оголошено21 серп. 11:37
Прийом пропозицій21 серп. 11:37 – 29 серп. 12:00Очікувана вартість774 900,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-003372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДеревина твердих порід (дрова твердих порід)
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-008618-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрова твердих порід
Ім'я:Петровський Вадим ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: +380484935671 Факс:+380484935671ЄДРПОУ:37894104Очікувана вартість99 840,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрова паливні твердих порід
Оголошено17 серп. 14:55
Прийом пропозицій17 серп. 14:55 – 25 серп. 11:00Очікувана вартість191 666,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-004321-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрова твердих порід (рубані)
Очікувана вартість47 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревина (Деревина дров'яна для непромислового використання 1 група ) ДК 021:2015- 03410000-7
Оголошено11 серп. 06:26
Прийом пропозицій11 серп. 06:26 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість323 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-08-000576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями03410000-7 «Деревина» (Деревина твердих порід)
Ім'я:Ропай Сергій СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380442716469, +380442716478 ЄДРПОУ:40108616Оголошено8 серп. 19:39
Прийом пропозицій8 серп. 19:39 – 16 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 887 733,32 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-07-010920-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями(ДК 021:2015) –03410000-7 Деревина (Дрова паливні твердолистяних порід для потреб Київської спеціалізованої філії УІЕСР)
Оголошено7 серп. 16:49
Прийом пропозицій7 серп. 16:49 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість493 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-005188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревина дров’яна непромислового використання твердої породи
Ім'я:В'юн Лариса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680962992 Факс:+380680962992Веб сайт: ЄДРПОУ:04406785Оголошено6 серп. 12:39
Прийом пропозицій6 серп. 12:39 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість866 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-03-005865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -03410000-7 Деревина
Очікувана вартість35 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-000846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревина твердих порід (дрова твердих порід (дуб, бук, граб))
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено3 серп. 09:43
Прийом пропозицій3 серп. 09:43 – 11 серп. 16:00Очікувана вартість1 050 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-006854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДрова паливні
Оголошено31 лип. 15:04
Прийом пропозицій31 лип. 15:04 – 17 серп. 10:00Очікувана вартість230 500,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-30-009393-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДеревина дров’яна твердої та м’якої породи
Оголошено30 лип. 17:31
Прийом пропозицій30 лип. 17:31 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість431 525,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась