Капітальний ремонт покрівлі з усуненням аварійної ситуації у Грушівській гімназії Меденицької селищної ради за адресою : вул.Грушевського, 44, у с.Грушів, Дрогобицького району Львівської області

згідно ч. 6 п.13 Постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами) якщо відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару (ідентифікатор закупівлі UA-2023-07-25-011633-a)

Очікувана вартість

2 087 018,40 грн

з ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
44086506
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 82160, Львівська область, селище міського типу Меденичі, вулиця Незалежності буд.52
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Тимків Леся Миколаївна
Володіння мовою:
Телефон:
+380963874763
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Капітальний ремонт покрівлі з усуненням аварійної ситуації у Грушівській гімназії Меденицької селищної ради за адресою : вул.Грушевського, 44, у с.Грушів, Дрогобицького району Львівської області

Код ДК 021:2015: 45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва

Кількість:

1 роботи

Період доставки:

до 31 жовт. 2023

Місце доставки:

Україна, 82132, Львівська область, с.Грушів, вул.Грушевського 44

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 22 серп. 2023 16:31

Умови оплати

Оплата після події:
виконання робіт
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
2 087 018,40 грн з ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є проєктування, будівництво нових, розширення, реконструкція, капітальний ремонт та реставрація існуючих об'єктів та споруд виробничого і невиробничого призначення, роботи з нормування у будівництві, геологорозвідувальні роботи, технічне переоснащення діючих підприємств та супровідні роботам послуги, в тому числі геодезичні роботи, буріння, сейсмічні дослідження, аеро- та супутникова фотозйомка та інші послуги, що включаються до кошторисної вартості робіт, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих робіт.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Грицай Віталій Олегович
Телефон: 0975262062 ЄДРПОУ:
41850560

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 22 серп. 2023 16:29

Пропозиція

2 087 018,40 грн з ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника Відділ освіти, культури, молоді та спорту Меденицької селищної ради

Вас може зацікавити

Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Поточний ремонт вулиці Виробнича (на ділянці від будинку №1б до будинку №5) в місті Луцьку Волинської області (коригування)
Ім'я:
Греля Аліна Юріївна
E-mail: [email protected] Телефон: 380332773159 ЄДРПОУ:
34572192

Для формування рейтингу недостатньо відгуків

1
Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 339 750,00 грн без ПДВ

Дивитись
ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - Послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі від вул. Ю. Мушака, 54 до вул. Дібровної у м. Львові
ДК 021:2015 - 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь - Послуги з поточного ремонту вулично-дорожньої мережі від вул. Ю. Мушака, 54 до вул. Дібровної у м. Льво...
Ім'я:
Кушляк Данило Володимирович
E-mail: [email protected] Телефон: 380322546624 ЄДРПОУ:
20847537

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

1 250 000,00 грн без ПДВ

Дивитись
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-06 від а/д М-05-Маньківка-Іваньки-Буки, км 0+000–км 6+881 (окремими ділянками). ДК 021:2015: 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-24-06 від а/д М-05-Маньківка-Іваньки-Буки, км 0+000–км 6+881 (окремими ділянками). ДК 021:2015: 45230000-8: Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, дор...
Ім'я:
Ченцова Леся
E-mail: [email protected] Телефон: 380472714538 ЄДРПОУ:
05422303

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Очікувана вартість

4 166 666,67 грн без ПДВ

Дивитись