Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «45200000-9»
-
ID: UA-2026-09-04-006602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено4 вер. 12:50
Прийом пропозицій4 вер. 12:50 – 21 вер. 08:30 -
ID: UA-2026-09-04-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво навчальної башти 36 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області м. Татарбунари, вул. Барінова, 12» (КОРИГУВАННЯ)
Оголошено4 вер. 12:18
Прийом пропозицій4 вер. 12:18 – 20 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-04-005178-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Оголошено4 вер. 12:12
Прийом пропозицій4 вер. 12:12 – 21 вер. 08:30 -
ID: UA-2026-09-04-004207-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво джерела резервного теплопостачання - аварійної блочно-модульної газової котельні потужністю 500 кВт по вулиці Полтавське шосе, 114 селища Пісочин Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 – 45251000-1 — Будівництво електростанцій і теплових станцій)
Оголошено4 вер. 11:18
Прийом пропозицій4 вер. 11:18 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-003950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт частини будівлі диспетчерського пункту з вузлом зв'язку с. Кобзарці НПС "Снігурівка" ЛВДС "Августівка" АТ "Укртранснафта" (код 45220000-5 за ДК 021:2015, інженерні та будівельні роботи)
Оголошено4 вер. 11:30
Прийом пропозицій4 вер. 11:30 – 21 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-04-003722-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво джерела резервного теплопостачання - аварійної блочно-модульної котельні потужністю 1000 кВт по вул. Беліменків ім., 4-А селища Пісочин Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 – 45251000-1 — Будівництво електростанцій і теплових станцій)
Оголошено4 вер. 11:04
Прийом пропозицій4 вер. 11:04 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Нове будівництво мереж каналізування по вул. І. Франка в с.Сокільники Львівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45232400-6 — Будівництво каналізаційних колекторів)
Ім'я:Гніздовська Софія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380938578804 ЄДРПОУ:04369682Оголошено4 вер. 10:18
Прийом пропозицій4 вер. 10:18 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-002074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктури (Технічне обслуговування водоочисного обладнання)
Ім'я:Віктор Євгенійович ЗаводинськийE-mail: [email protected] Телефон: +380444228599 Веб сайт: ЄДРПОУ:01181765Оголошено4 вер. 10:08
Прийом пропозицій4 вер. 10:08 – 20 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-04-000543-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт покрівлі житлового будинку № 14/9 на вулиці Симиренка в Святошинському районі м. Києва
Оголошено4 вер. 08:56
Прийом пропозицій4 вер. 08:56 – 20 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт покрівлі школи І-ІІІ ступенів № 294 Деснянського району міста Києва (код ДК 021-2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Оголошено3 вер. 18:50
Прийом пропозицій3 вер. 18:50 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-014379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 Код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Надання послуг із благоустрою населених пунктів (Поточний середній ремонт дороги на перехресті вул.Професійної та вул.Віри Бондаренко в
м.Конотоп Конотопської міської територіальної громади)) Ім'я:Світлана Миколаївна ЛуцикE-mail: [email protected] Телефон: +380679312654, +380544725158 ЄДРПОУ:23045927Оголошено3 вер. 18:30
Прийом пропозицій3 вер. 18:30 – 21 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-03-013837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дорожнього покриття провулку між вул. Вишнева та вул. Лугова в с. Привільне
Оголошено3 вер. 20:04
Прийом пропозицій3 вер. 20:04 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПроєктно-вишукувальні роботи по об’єкту інженерно-технічної забудови спеціального призначення “Реконструкція штучної злітно-посадкової смуги аеродрому ХХХХХХ”
Оголошено3 вер. 17:07
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПослуги з поточного ремонту дорожнього покриття по вул. Вишнева в с. Привільне
Оголошено3 вер. 20:02
Прийом пропозицій3 вер. 20:02 – 19 вер. 11:00 -
ID: UA-2026-09-03-013647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПоточний ремонт прибудинкових територій на вулиці Відродження, 14, 14-А, 18 в місті Ковель Волинської області
Оголошено3 вер. 16:57
Прийом пропозицій3 вер. 16:57 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво котельні із заміною системи опалення із заходами енергозбереження та енергоефективності Чорнушовицької гімназії по вул. Центральна, 1 в с.Чорнушовичі Львівського району, Львівської області. Коригування
Оголошено3 вер. 16:56
Прийом пропозицій3 вер. 16:56 – 19 вер. 01:00 -
ID: UA-2026-09-03-013447-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Зарічна від вул. Центральна до будинку №282 в с. Летківка Гайсинського району Вінницької області (КОРИГУВАННЯ)» код ДК 021:2015:45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг;
вирівнювання поверхонь» (45233142-6 Ремонт доріг) Ім'я:Ганзієнко Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434322485 ЄДРПОУ:43942574Оголошено3 вер. 16:54
Прийом пропозицій3 вер. 16:54 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-013052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 (CPV) : 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь (Утримання вулично-дорожньої мережі: послуги з поточного ремонту дорожнього покриття на вул. Керницького у м. Винники)
Оголошено3 вер. 16:40
Прийом пропозицій3 вер. 16:40 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-013012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНове будівництво сонячної електростанції на земельній ділянці з кадастровим номером 4620988000:13:000:0009 в с. Черлянське Передмістя Городоцької міської ради
Оголошено3 вер. 16:31
Прийом пропозицій3 вер. 16:31 – 21 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-012301-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями“Капітальний ремонт дорожнього покриття автодороги по вул. Північна (від буд.1 до вул.Білої Зінаїди) в м. Самар, Дніпропетровської області”. Коригування
Оголошено3 вер. 16:08
Прийом пропозицій3 вер. 16:08 – 19 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення