(Елементи дитячих ігрових майданчиків) Згідно наявної потреби у закупівлі. Вид закупівлі - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель (закупівля здійснюється з урахуванням підпункту 6 пункту 13 Особливостей здійснення
публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178, а саме: відмінено відкриті торги (ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів UA-2023-07-26-008310-a та ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2023-07-26-008310-a додаються) через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Гойдалка на металевих стійках "Гніздо"
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
| 2 |
Гойдалка на пружині "Мотоцикл"
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 1 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
| 3 |
Гойдалка металева «Човник»
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
| 4 |
Карусель велика
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 8 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
| 5 |
Пісочниця з навісом
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 3 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
| 6 |
Гойдалка - балансир "Змійка"
Код ДК 021:2015:
37535000-7 Каруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
|
Кількість: 4 штуки |
Період доставки:
до 31 серп. 2023
|
Місце доставки: Україна, 20401, Черкаська область, Звенигородський район, За адресами закладів, підпорядкованих замовнику згідно додатку 1 до договору |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Документи закупівлі | 15 серп. 2023 16:24 | |
| Електронний підпис | 15 серп. 2023 16:45 | |
| Документи закупівлі | 15 серп. 2023 16:24 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Додаток до договору | 15 серп. 2023 16:46 | |
| Підписаний договір | 15 серп. 2023 16:46 | |
| Додаток до договору | 15 серп. 2023 16:46 |
Пропозиція
401 600,00 грн без ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИВас може зацікавити
389 016,00 грн без ПДВ
Дивитись201 694,44 грн без ПДВ
Дивитись