Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535000-7»
-
ID: UA-2026-08-31-013244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячих ігрових майданчиків (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"-Код ДК 021:2015 (CPV): 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Ім'я:КІНДЄЄВА Марта ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976586483 ЄДРПОУ:44101707Оголошено31 серп. 21:27
Прийом пропозицій31 серп. 21:27 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-000173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямисидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені
Оголошено31 серп. 08:28
Прийом пропозицій31 серп. 08:28 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-004903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання обладнання на дитячий майданчик для вивчення правил дорожнього руху (ПДР) зі встановленням
Оголошено27 серп. 12:19
Прийом пропозицій27 серп. 12:19 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-003053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДитячий манеж з килимком
Очікувана вартість39 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикачеля дитяча
Очікувана вартість3 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37530000-2- Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор(Гойдалка )
Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37530000-2- Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор(Гойдалка )
Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 37530000-2:Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Гнучка гойдалка на ланцюжку KBT, колір чорний (126.006.005.001))
Очікувана вартість9 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниці для ігрових майданчиків - пластикова пісочниця складана Marmat 170 см, пластикова пісочниця складана Home-Garden24 160 см
Очікувана вартість10 301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:37535200-9 – Обладнання для ігрових майданчиків. Придбання елементів дитячого майданчика для встановлення в місті Кролевець, Конотопського району, Сумської області. (Канат для перетягування дитячий кольоровий)
Ім'я:Пінчук Тетяна МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380545351106 Факс:+380545351179ЄДРПОУ:31156689Очікувана вартість1 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-37535200-9 Обладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість16 368,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015-37535200-9 Обладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість8 488,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість25 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-010807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи дитячо-спортивного майданчика із встановленням
Оголошено19 серп. 15:55
Прийом пропозицій19 серп. 15:55 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість3 616 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ресурсної кімнати (кімнатні ігри)
Очікувана вартість18 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000569-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавіс бесідка для дитячого майданчика (Розмір Ширина 2,5 м х довжина 3 м х висота 210-250 см) Бесідка укомплектована лавками три штуки (код ДК 021:2015 37535200-9 - Обладнання для ігрових майданчиків)
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання елементів та обладнання для дитячих майданчиків зі встановленням
Оголошено18 серп. 16:19
Прийом пропозицій18 серп. 16:19 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість1 250 862,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-008688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІгровий комплекс "Малютка-5"
Очікувана вартість82 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання обладнання на дитячий майданчик для вивчення правил дорожнього руху (ПДР) зі встановленням
Оголошено18 серп. 13:58
Прийом пропозицій18 серп. 13:58 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість105 833,33 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-18-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГойдалка ЛОФТ
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro