ПЗ-23Т_020_БЗ: Код ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечки медичні)
Інформація про замовника
Основний контакт
Показати контакти замовника
Приховати контакти замовника
Список позицій
| № | Назва | Кількість | Доставка | Місце доставки |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
Аптечка медична автомобільна №1
Обгрунтування:
Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», відповідно пп.6 п.13 Особливостей (відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 Особливостей).
Номер оголошення в електронній системі закупівель:
Код ДК 021:2015:
33196000-0 Аптечки першої медичної допомоги
|
Кількість: 320 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 2 |
Аптечка медична автомобільна №2
Код ДК 021:2015:
33196000-0 Аптечки першої медичної допомоги
|
Кількість: 53 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
| 3 |
Аптечка медична універсальна
Код ДК 021:2015:
33196000-0 Аптечки першої медичної допомоги
|
Кількість: 2 360 штуки |
Період доставки:
до 31 груд. 2023
|
Місце доставки: Україна, Відповідно до документації |
Документи закупівлі
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Електронний підпис | 10 серп. 2023 16:32 |
Про закупівлю
Показати більше інформації
Сховати детальну інформацію
Кваліфікація учасників
Договір
| Назва документу | Тип документу | Дата розміщення |
| Підписаний договір | 10 серп. 2023 16:32 |
Пропозиція
704 853,94 грн з ПДВСтатус
переможецьКонтракт
Перегляд контракту
Корисні посилання
Список державних закупівель замовника РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"Вас може зацікавити
596 368,78 грн без ПДВ
Дивитись358 697,61 грн без ПДВ
Дивитись