Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «33196000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-010435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиції33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (33196000-0 - Аптечки першої медичної допомоги)
Оголошено2 вер. 15:37
Прийом пропозицій2 вер. 15:37 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-010889-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (термосумка (медична)) (НК 024:2023 - 12500 - Медична сумка / НК 031:2024: V0880 - МЕДИЧНЕ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ – АКСЕСУАРИ)
Оголошено31 серп. 16:47
Прийом пропозицій31 серп. 16:47 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-011213-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАптечки
Ім'я:Орлова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487237311 Факс:+380487237311ЄДРПОУ:02219783Оголошено28 серп. 17:54
Прийом пропозицій28 серп. 17:54 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-000476-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено27 серп. 08:52
Прийом пропозицій27 серп. 08:52 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-010842-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-737_33190000-8 ‒ Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Аптечки домедичної допомоги, аптечки автомобільні, турнікети)
Оголошено26 серп. 15:51
Прийом пропозицій26 серп. 15:51 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-19-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКласифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні Помпа ентерального харчування (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями, НК 024:2023- 13209 - Помпа для ентерального харчування, НК 031:2024:
A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування), Протипролежневий матрац з компресором (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями, НК 024:2023- 41900 — Матрац протипролежневий надувний з регульованим тиском багаторазового використання, НК 031:2024: V080701 — Активні протипролежневі медичні матраци), Морозильник DW– 40L92 або еквівалент (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні, НК 024:2023- 13209 - Помпа для ентерального харчування, НК 031:2024: A03010302 — Насосні контролери ентерального харчування), Повітряна система обігріву пацієнта (номенклатурна позиція ДК 021: 2015 – 33196200-2 - Пристрої для людей з обмеженими можливостями, НК 024:2023- 37329 - Система обігрівання всього тіла на основі застосування електричних ковдр, НК 031:2024: Z12040208 – Обладнання для терморегуляції тіла) Оголошено19 серп. 13:02
Прийом пропозицій19 серп. 13:02 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-002051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка медична
Очікувана вартість4 311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-005363-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка медична автомобільна-2 (АМА-2)
Очікувана вартість3 959,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009577-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАптечка колективна
Оголошено25 серп. 15:13
Прийом пропозицій25 серп. 15:13 – 2 вер. 15:00Очікувана вартість596 368,78 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-008505-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечки медичні для офісу
Очікувана вартість3 370,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка в автомобіль
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка
Очікувана вартість157,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-006324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечка
Ім'я:Галина ШляховаE-mail: [email protected] Телефон: +380464221741, +380683007211 ЄДРПОУ:41184953Очікувана вартість980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-005702-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАптечка колективна для захисних споруд за наказом №579 МНС (на 100-150 людей) (код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - 33190000-8 - Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні) (НК 024:2023: 44039 - Набір для першої медичної допомоги, що містить лікарські засоби; НК
031:2024: V0501 КЛІНІЧНІ НАБОРИ ДЛЯ НАДАННЯ НЕВІДКЛАДНОЇ ДОПОМОГИ) Оголошено20 серп. 12:37
Прийом пропозицій20 серп. 12:37 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 007,61 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-20-001102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАптечки виробничі
Очікувана вартість6 885,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалоприймач стомічний, паста для калоприймача, сечоприймач
Очікувана вартість4 689,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-012005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМатеріали для надання першої медичної допомоги
Очікувана вартість3 785,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005817-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПакет охолоджуючий
Очікувана вартість280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїСумки медичні
Оголошено18 серп. 17:29
Прийом пропозицій18 серп. 17:29 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 009,35 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-001681-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАптечки медичні
Оголошено18 серп. 10:07
Прийом пропозицій18 серп. 10:07 – 27 серп. 09:00Очікувана вартість43 705,36 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась