Круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 3,0 м, клас якості B, С, D – 5 колод; круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 6,0 м, клас якості B, С, D – 1 колода; круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 55-65 см, довжина 1 м, клас якості B, С, D – 6 колод

Враховуючи зміни до Закону України “Про публічні закупівлі” № 922-VIII від 25.12.2015, в редакції від 19.04.2020 № 114-IX зі змінами (далі – Закон) закріпили право замовникам торгів в період дії воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування здійснювати закупівлі товарів, робіт і послуг в порядку передбаченому Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (далі — Постанова № 1178). Пунктом 10 Постанови № 1178 врегульовано: «Замовники, у тому числі централізовані закупівельні організації, здійснюють закупівлі товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до порядку, встановленого постановою КМУ від 14.09.2020 № 822 “Про затвердження Порядку формування та використання електронного каталогу”, з урахуванням положень, визначених особливостями». Поряд з цим, підпунктом 6 пункту 13 Постанови № 1178 Замовник торгів має право на придбання товару без проведення подальших процедур закупівлі, зокрема у разі: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: 6) відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 44 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений в тендерній документації». Замовником було проведено відкриті торги на закупівлю за предметом закупівлі ДК 021:2015: 03410000-7: Деревина (Круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 3,0 м, клас якості B, С, D – 5 колод; круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 6,0 м, клас якості B, С, D – 1 колода; круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 55-65 см, довжина 1 м, клас якості B, С, D – 6 колод) згідно ідентифікатору UA-2023-06-19-003787-a у відповідності до Постанови № 1178. Однак, вказана процедура закупівлі була відмінена у зв’язку з відсутністю поданих пропозицій, тому Замовник має право використати норму права, що вказана вище. Учасник підтвердив свою відповідність умовам тендерної документації, що дозволяє розглядати рішення про укладення Договору про закупівлю із обраним постачальником.

Очікувана вартість

191 397,00 грн

без ПДВ
Звіт офіційно опублікований в Prozorro
Перегляд

Інформація про замовника

Назва:
Код ЄДРПОУ:
38023333
Веб сайт:
Не вказано
Адреса:
Україна, 24321, Вінницька область, Ладижин, вул. Будівельників, буд. 5
Рейтинг:

Про цю компанію ще не залишали відгуків

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет

Основний контакт

Ім'я:
Сушій Володимир Григорович ( )
Володіння мовою:
Телефон:
+380973488573
E-mail:
Факс:

Показати контакти замовника

Приховати контакти замовника

Список позицій

Назва Кількість Доставка Місце доставки
1

Круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 3,0 м, клас якості B, С, D – 5 колод

Код ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід

Кількість:

7,35 метри кубічні

Період доставки:

до 31 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 24321, Вінницька область, Гайсинський район, м. Ладижин, вул. Будівельників, 5
2

Круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 70-80 см, довжина 6,0 м, клас якості B, С, D - 1 колода

Код ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід

Кількість:

3,01 метри кубічні

Період доставки:

до 31 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 24321, Вінницька область, Гайсинський район, м. Ладижин, вул. Будівельників, 5
3

Круглі лісоматеріали, дуб, діаметр 55-65 см, довжина 1 м, клас якості B, С, D - 6 колод

Код ДК 021:2015: 03418100-4 Деревина твердих порід

Кількість:

1,7 метри кубічні

Період доставки:

до 31 серп. 2023

Місце доставки:

Україна, 24321, Вінницька область, Гайсинський район, м. Ладижин, вул. Будівельників, 5

Документи закупівлі

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Електронний підпис 3 лип. 2023 15:43

Умови оплати

Оплата після події:
поставка товару
Тип оплати:
післяплата
Розмір оплати:
100%
Період (днів):
30 ( календарні )

Про закупівлю

Ідентифікатор prozorro:
Очікувана вартість:
191 397,00 грн без ПДВ
Вид предмета закупівлі:
Основним предметом закупівлі є продукція, об'єкти будь-якого виду та призначення, в тому числі сировина, вироби, обладнання, технології, предмети у твердому, рідкому та газоподібному стані, а також послуги, пов'язані з постачанням таких товарів, якщо вартість таких послуг не перевищує вартості самих товарів.
Відгуки в Dozorro:

Показати більше інформації

Сховати детальну інформацію

Кваліфікація учасників

Ім'я:
Спасский Євген Миколайович
Телефон: 0965000022 ЄДРПОУ:
2215610312

Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
Договір завантажено і підписано замовником. Тендер завершено

Договір

Назва документу Тип документу Дата розміщення
Не вказано 3 лип. 2023 15:41

Пропозиція

191 397,00 грн без ПДВ

Статус

переможець

Контракт

Корисні посилання

Список державних закупівель замовника КП "Дендрологічний парк "Ладижинський гай"